SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chlanie a silkowanie;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 890
_GANGSTA_ - Zgadzam się z ostatnim zdaniem - to wylacznie moje subiektywne odczucie niekoniecznie musisz je podzielac sting89 więc nie jeździj po mnie z tekstami "czytaj ze zrozumieniem" itp. W żadnym poście nie pisałem że robisz źle albo coś takiego. Każdy ma swoje zdanie - (jw.) Chcesz to pij całą młodość Ile wlezie.

A akurat chyba kreatyna nie wchodzi na wątrobę. Może prawdziwe sterydy, jakieś czyste hormony ale nie kreatyna. Carbo - to przecież tylko suplement diety. Proszki, chemia, jaka chemia?

Zmieniony przez - jcakov w dniu 2006-11-17 17:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
"McGriff mowisz tu o zdrowiu. A czy te wszystkie kreatyny,carba wszystkie te proszki, chemia nie siadaja na wątrobe?"

oczywiscie, ze "siadaja", nie tylko na watrobe, dlatego chcac zminimalizowac skutki "zdrowej" diety i odzywek, oraz zapewne saa w wiekszosci przypadkow uwazam, ze trzeba zrezygnowac z wielu rzeczy.Kazdy ma inny cel, jeden chce byc duzy, a inny wygladac jak pro, a picie, palenie, cpanie, zarcie syfow itp w tym nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 890
No patrz mówisz że wchodzi na wątrobe? Ale picie również i to chyba bardziej, zresztą zależy od ilości i częstotliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
jak bede mial 30+ lat to wole inaczej sie relaksowac niz biegac po disco za malolatkami , nie wiem moze ty tak siebie widzisz za pare/parenascie lat , ja w takim wieku bede wolal isc sobie na jakis koncert , wyjechac gdzies na kilka dni z dziewczyna/rodzina itp.

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
nie bede tu spekulował co bardziej siada na wątrobe i reszte.. u kazdego jest to indiwidualna sprawa - zalezna od organizmu. Ale mozna powiedziec ze wszystkie te proszki tez za dobrze nie wplywają, choc sam zamierzam robic 1wszy cykl. A co do picia.. trzeba korzystac.. jak to moj kolega mowi kto teraz sie nie wybawi.. to na starosc bedzie starym pijakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 890
Ok, to twoje zdanie ale czemu zabawę utożsamiasz z piciem? Nie umiesz się bawić bez picia? A nawet gdyby to chyba cała twoja zabawa w życiu nie polega tylko i wyłącznie na chodzeniu i piciu na dyskotekach?

Nie chcę zostać źle zrozumiany ale ograniczając 'zabawę' młodych ludzi do picia tworzymy bardzo negatywny obraz młodzieży, jak i jej sposobów zabawy.
Tak więc nie mylmy pojęć. Picie jest tylko jednym sposobem zabawy, i niekoniecznie ten kto nie pije za młodu musi zostać pijakiem. Prędzej powiedziałbym że ten kto zostanie pijakiem za młodu takim pozostanie na starość ale nie mówimy tu o uzależnieniu tylko o piciu raz na jakiś czas.



Zmieniony przez - jcakov w dniu 2006-11-18 14:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
"trzeba korzystac.. jak to moj kolega mowi kto teraz sie nie wybawi.. to na starosc bedzie starym pijakiem."

Jeden z najgłupszych tekstów jaki w zyciu czytałem.Ja to myslałem ze jak małolaty zaczynaja pic na powaznie(bez okazji) od młodosci to bedzie to trwało do bolesnej starosci-równie dobrze mozna napisac tak i co i zaraz wyszkocza kolejni ludzie z krzywymi tekstami,ze to co napisałem to wcale nie prawda.Moim zdaniem cos w tym jest ze jak sie zaczyna chlac jak głupi od młodosci to mozna zatapiac swe smutki tak az do starosci,ale to tez kwestia psychiki,ludzie słabi ulegną i ciezko bedzie sie im z tym uporac,czasem prawda bywa bolesna,ale to juz inna bajka.Jcakov jarzy o co biega,poprostu dla niektórych zwas alkohol to jedyna atrakcja zyciowa.
Nie piszcie mi tu takich głupot ze picie na dysce to całe korzystanie z młodosci.Mlodosc mozna miec za***ista bez alko,to tylko niektórzy wmawiaja Sobie ze zycie bez alko to zycie starcone.Nie powiem sam wypije czasem bo napewno alko urozmaica,ale postrzegania wodki i piwa jaka jedyna atrakcje uwazam za gupote.
Btw Sting z tą 30+ to była tylko iriona z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
"Nie umiesz się bawić bez picia?" , moze potrafi sie bawic bez picia , ale woli z piciem bo jest faniej/ciekawiej (niepotrzebne skresilc )

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
naprawde, urzekła mnie twoja korekta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
nie każdy lubi chodzić na zabawy
i nie dla każdego to jest frajda
a co do picia to nawet pudzian powiedział, że nie pije, nie pali
i najlepszy na świecie strong z niego
wszyscy to pewnie zrzucą na genetykę..?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własna profesjonalna siłownia

Następny temat

Numer Listopadowy

WHEY premium