SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcę mieć takie ciałko ^ :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
a co do zdjecia, to takiego wygladu nie nabiera sie w 10 miesiecy. Jest to znacznie dluzej niz ci sie moze wydawac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
może ... no ok ...11 cm :P ok zdam wam relacje za 10 miesięcy ... ale co polecacie?prócz diety

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
prócz diety drugim najważniejszym czynnikiem jest trening.

Bartek
No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Trzecim czynnikiem jest regeneracja :) zwłaszcza w Twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i ja też chcę mieć takie ciałko No może trochę bardziej wyciętą klatę i Arnoldowy biceps^^ No i nóżki duuże odseparowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Zapomnijcie o cyckach koleżanek weźcie sie za miche i trening a nie "ja bym chiał"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hades to co napisałem to była ironia
UmciaUmcia nie czytaj mi w myślach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
1 . ważysz 60 kg a ziomek na zdjęciu ponad 90 więc przytycie ponad 30 kg w rok przy twojej przemianie materii jest śmiesznym pomysłem ...
2. przez rok nawet jakbyś brał koks przytyjesz max kilkanascie kilo w tym ponad połowa fatu
3. ty chciałbyś wyglądać jak ten ziomek a ja chciałbym znalesc w ogródku złoty garnek..... przestań wierzyć w cuda nic z tego;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
90kg to waży chyba razem z Tą laską.

"szału nima" lepiej szukać sobie lepszych wzorców.
I na litość boską nie wierzcie w głupoty rozpisywane przez badziewne MH.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest sens modyfikować plan?

Następny temat

plan i dieta do oceny pilnie!!

WHEY premium