SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
biorę cell pumpa 8 dni i nie czuje żadnych zmian. Wcześniej jak brałem mnowodzian czułem lepsze efekty. I czy 5 tyg to odpowiedni czas cyklu tego suplementu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
hmmm, to wezmę ten cykl cp do końca, potem tą resztę na 3 tyg rozłożę jakoś z mono na 2 cykl i potem znowu czysty cp( jeżeli ten cp się rozkręci)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy twoja miniturka ma jakiś przekaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
6 tyg. mysle,ze cykl juz byłby ok.

mono dziala- da sie je odczuc raczej- szybciej, efekty jednak na cp powinny byc lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
6 tyg to tak trochę mi ciężko będzie, bo mam 3 puchy po 450g i 1 starczy na 5 tyg:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
to po ile tego bierzesz??
na cykl 2 by wystarczyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
myślałem ze 1 pucha= 1 cykl. ale jak ma być 6 tygodniowy to trochę mniej będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
sorka ale wynika z tego że wogóle mało wiesz... pewnie ani diety ani regeneracji to i nic dziwnego ze efektów ni ma...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
majkel47 fajny avatar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
chyba ktos na forum wczesniej miale ten avatar ;) a co do pytania to 8 dni to troche malo zeby poczuc moc cp daj mu sie rozkrecic i pociagnij z 6 tyg cykl :)

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
diete mam standardowo na masę, jest gdzieś w dziale żywienia temat z dietą, 3 treningi w tyg co 2 dzień wiec regeneracje też ma. OK to zrobię 6 tyg cykl, tylko co zrobić z tą resztką cp co zostanie(porcji na 3 tyg z tej 3 puchy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
"zrób sobie z nich czopki"
No człowieku ogarnij odczekaj zregeneruj się po cyklu (czas taki sam jaki wynosił cykl) i dodaj to do kolejnego %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brac na mase??

Następny temat

znow pytanko ;]

WHEY premium