SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 480
pytanie dosc proste i pewnie gdzies jest odp ale szukalem i neiznalazlem.za to szukajac bardzo duzo nazytalem sie o samym carbo i firmach.a wiec....waze 98,5.....lepeij 50g przed treningiem i 50g po czy 100 po? czy najlpiej 100g przed i 100g po?:) czy 50g mi wytaczy po teningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 480
heh "o boze" no nie:) bo poniewaz albowiem iz gdyz z tego co wyczytalem....to chodzi o gospodarke organizmu o podanie weglowodanów przed samym treningiem.a nie o to ze carbo jako carbo blokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Przed treningiem odpowiednio zbilansowany posiłek, natoamista po 0,5 - 1 grama carbo na kilogram masy ciała.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 480
no ta posilek to proste ze mam zbilansowany..tylko na dawkowaniu czytalem ze uzywa si tez przed to myslem ze dodatkowo walnac carbo przed samym treningu..no pije sie tez w trakcie. i poprstu kobinuje jak mi lepij wyjdzie.ale chyba bede walil okolo 100 po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
lepiej po... 80-100g

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
cytuje



w zaleznosci jaki masz typ budowy jesli ekto to 1g na kazdy kg masy cila jesli endo to tak 0,7-0,8g ,pij 3/4 podczas treningu i 1/4 besposrednio po


Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-03-15 15:48:41

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
według mnie spożycie carbo zalezy także od typu budowy, intensywności treningu oraz zapotrzebiowania na węgle ale mogę się mylić

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
nie mylisz sie

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2007-03-15 16:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 480
wszedzie pisza zeby 50 przed i 50.a 3/4 podczas i 1/4 po tez ciekawy sposob:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 480
a jak se przygotuje w domu rozpuscze w wodznei czyli...i pojade na silke i wypije po silce to styknie? czy to takie wazne zeby pic odrazu po przygotowaniu jak pisza? no i ludzie trzesa shakerami potem w szatni a niewyjmuja gotowego wiec cos wtym chyba jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 480
a teraz dowiedzilem sie ze przyjmowanie weglowodanow przed samym treningiem hamuje hormon wzrostu.wiec jednak bede bral tylko po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
o boże...
a po to nie hamuje?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tight..gdzie go kupic??

Następny temat

Dawkowanie storma/shocka/cp/tight hardcore

WHEY premium