SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

całkowita zmiana

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Co za dużo to nie zdrowo. Regeneracja mięśni jest równie ważnym czynnikiem w budowaniu sylwetki. Co najmniej 2 dni wolne od jakichkolwiek ćwiczeń w tygodniu, również aerobow. Jak zrobisz porządnie trening siłowy, nie będziesz się obijała to na aero nie będziesz miała dużo siły.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
Ok, to dziś zrobię porządny siłowy, jak dam rade to jutro aeroby, jak nie to dzień przerwy :) Ależżż mam motywację :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
Z racji, że nie mam korka w piłce, zrobiłam trening 40min. wg własnego uznania. Podnosiłam ręce, robiłam różne przysiady, podnosiłam nogi na bok, leżąc na brzuchu do góry, brzuszki, powtarzałam tak długo aż poczułam ból. Zrobiłam 2 obwody po mniej więcej 15, 20 powtórzeń. MAM MIĘŚNIE, wywnioskowałam po bólu :D Czyli będą ze mnie ludzie. Czy aeroby mogę robić codziennie? Siłowe będę robić wg rozpiski z treningu dla początkujących, co drugi dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
Moja micha z całego dnia, nie patrzcie na batona...... nie mogłam się oprzeć... Jutro będę miała w pracy cieciorkę pieczoną, dam radę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
korzystaj z opcji kartki z ołówkiem i edytuj posty co by sobie bałaganu nie robić. masz rozkład btw 120/90/210? za dużo produktów takich jak mleko, kefir. szynka kanapkowa? poczytaj artykuł co jedzą ladies, będzie Ci łatwiej dobrać produkty. a baton? no nikt Cię nie ukarze, Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
Przyznam, że nie wiem jaki mam rozkład btw...... z kalkulatorów wyszło 15%/30%/55% ale nie wiem czy tak ma być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
z reguły zaczynamy tu od 30/30/40 ale poczekaj na informację od Modek, bo to sprawa indywidualna. póki co czyść michę - ponownie odsyłam do art. co jedzą ladies (w regulaminie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie szkoda Ci ćwiczyć i szamać batona ?
Zaczynamy od podobnych wymiarów, powodzenia

PS. Piesio uroczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
Nie za dużo na dziś?
Mogę podjadać mieszankę studencką? Sprawdzałam, nie ma ziemnych, ale co z rodzynkami? Przyznam, że pomogło na zachcioła :)
Wydaje mi się to całodziennym obżarstwem, tym bardziej, że dziś dzień nietreningowy. Piszę za wczasu, bo mogę coś wywalić :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
coś chyba zły rozkład btw... nie wiem co robić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielka motywacja, początki szczupłej

Następny temat

Pierwsza redukcja

WHEY premium