SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek - co zrobic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja rada na brzuch jest taka;
sroda i niedziela
1 łokieć-kolano w leżeniu
2wznosy nóg
3wznosy nóg i głowy
4skosne brzucha
5krzesełko wznosy kolan do klatki
piatek, poniedziałek
1wznosy pojedyńcze łokieć kolano
2wznosy nóg
3spinanie z ugiętymi kolanami
4skosne brzucha
wszystko 3serie po 15 ruchów
Pozdrawiam Maciek i wcale nie musisz tego robić na siłowni!

Nazywam się Maciek mam 27lat interesuję się kulturystyką od 6lat i od tamtej pory uczęszczam regularnie na siłownie a było ich już 5 wszystkie w Warszawie.Więcej napiszę potem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 155
No właśnie, jakie znacie dobre ćwiczenia na zwalenie bębna nie wymagające chodzenia na siłkę?

?

?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w zasadzie mam podobny problem. Mialem "lekką" nadwagę, ale bylo to rok temu. Obecnie zrzuciłem 11kg i ważę 70kg. Tak samo w pasie z 90 zszedłem na 79cm ale na tym stanęło. Nadal została mi (mała co prawda) oponka. Zacząłem trenować brzuszki 4x50 z dodatkowymi obrotami do kolan + ćwiczenia izometryczne (skombinowałem prowizoryczny sprzęt pasek elastyczny na brzuchu ciagle mi przypomina bym mial go maksymalnie napiętego , czy to wystarczy? Co jeszcze polecacie? kupic worek treningowy czy pójść na łatwizne i z HiTec'u kupić HCA lub Fat Burner? Przy moich 183 cm wzrostu powinienem ważyć więcej, ale na razie chcę się skupić na rzeźbie a dopiero póżniej na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mozecie opisac jak powinno wygladac cwiczenie z kijem??? bo szczerze powiedziawszy slysze pierwszy raz o czyms takim (chyba widac ze nie jestem za dobra w te klocki)

Meggi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Kijek np. od szczotki kładziesz na karku, trzymasz go rękoma z boków, siedzisz na stołku i wykonujesz energiczne skręty górnej części tułowia - skręcasz się właśnie w talii. Warto to robić w pasie rozgrzewającym.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3791
jezeli mozna jeszcze odnosnie brzuszka, moj kolega prosil mnie abym sie was poradzil odnosnie tego problemu.
kumpel to 80kg/180cm i chodzi 4x/tydzien na silownie, cficzy regularnie i solidnie, rowniez na miesnie brzucha, stosuje diete glownie pod mase, przewaga weglowodanow, poza tym duzo spi i lezy, mieszkamy razem w akademiku, z tego co zauwazylem wydaje sie ze przyczyna moze byc zla dieta, moze pod mase i dobra, ale brakuje stanowczo w niej owocow i warzyw, oraz treningow aerobowych, czysta silka to nie wszystko, poza tym chyba diety bogate w blonnik ograniczaja 'nabrzuszanie', niewiem czy to prawda, ale ja nie mam z tym problemow i raczej nie bede mial, tak wiec co mozecie poradzic dla kolesia, aby mogl zajac sie praca swojego brzuszka... ?

"... padam by wstać..."

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Chłopak waży niewiele, więc trudno mu doradzać dietę na rzeźbę. Niech codziennie rano i wiecorem robi przebieżkę 20-30min, a bezpośrednio po niej 20min spięć brzucha, ew. również wznosów nóg wisząc na drążku (rozporowym, do mocowania w futrynie drzwi). Jeśli robi masę, to rzeczywiście potrzebuje warzyw i owoców jako źródła witamin i błonnika. Błonnik zwalnia tempo wchłaniania i przez to ogranicza odkładanie tłuszczu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 178cm wzrostu. Obwód pasa 80. i co mam zrobić żeby kaloryferek był widoczny :) ????? PLs helpo tyko nie przenoscie mnie do postuw innyhc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mietexxxx napisz w czym problem. Czy taki kaloryferek już masz tylko go nie widać, czy też musisz go dopiero "zrobić".
Pozdrawiam!

Cudownego, pełnego sukcesów i niezapomnianych chwil Nowego Roku!!!


==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no musze go zrobić chyba :) ale jak napreze miesnie to reko je czuć ghmmmmmmm co robić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia użytkowniczek

Następny temat

Omlet+??

WHEY premium