SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek - co zrobic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
ARKADY, co do twojej metody na spalanie tluszczyku z brzuszka mam pewne zastrzezenie, byc moze jest ona efektywna ale na krotki czas tzn jakies 3 miesiace, bo pozniej miesnie sie przyzwyczajaja i te cwiczenia juz nie sa efektywne,i co wtedy?????????

domena

domena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja bym Ci polecił L-karnitynke w płynie trening brzucha 3 X w tyg po 3 serie po 15 powtórzeń

KULA44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Robic tylko spiecia?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Zaczołem właśnie ćwiczyć brzuch. Ćwicze 4 razy w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek i niedziela. Robie na zmiane co drugi dzień, spięcia 4 x 50 i skręty boczne z kijem od miotły ) 4 x 50 (poniedziałek, piątek) lub 200razy pompki kółkiem w kilku seriach i skręty 4 x 50 (środa, niedziela). Co ile mam zwiększać sobie ilość powtórzeń, co jaki okres czasu, bo chyba robienie przez 6 miesięcy tej samej liczby powtórzeń nie będzie dobrym rozwiązaniem. Może co tydzień dodawać 10 a gdy dojde do 100 powtórzeń dodać sobie jedną serie i znowu zacząć od 50 ,a potem co 10 i tak w kółko ???

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rodzaj treningu, jaki opisałem jest typowym treningiem aerobowym pomagającym spalić tłuszcz. Nie spowoduje on wypuklenia tzw:karoryferka. To zupełnie inna sprawa, żeby to osiągnąć. Niektórzy zawdonicy, w tym celu preferują przemienne stosowanie treningu typu A(na masę) z B(regeeacyjno-separacyjny). Przez 2-3 tyg masa(serie na ławeczce rzymskiej, podciąganie kolan w zwisie do klaty, skłony do Allacha z max obciążeniem i dociskaniem rzez partnera pod koniec i ponoszenie nóg na ławce poziomej) Intensywność zawsze do załamania i potem jeszcze trochęz czasem można coraz więcej ( tu odpowiedź dla Ciebie DeeJaaVuu-jak i o ile zwiększać intensywność). potem tydzień do 2 tyg tening typu B (czyli to co opisywałem wcześniej).
DeeJaaVuu- skręty z kijem to z****iste ćwiczenie.Dobrze, że je przypomniałeś. Spróbój to robić ze sztangą (18-20kg) tylko powoli i po rozgrzewce z kijem, zobaczysz jakie będą super efekty.
Zmiana ćwiczeń i wzrastjąca z sesji na sesję intensywność z okresami regeneracyjnymi to klucz do sukcesdu jeśli już spaliło się większość tłuszczu z brzucha treningiem aerobowym. Rzeczywiście nie ma sensu stosować tylko tego treningu(aerobowego) przez 6 miesięcy (pisałem tylko o 12-16 tygodniach), bo w tym czasie powinniśmy spalić tyle tłuszczu ile trzeba z brzucha, a wówczas czas na prawdziwe wyzwanie-ZROBIĆ KALORYFER.
Dodatkowa spawa. Dlaczego trzeba jednak zawsze zrobić cylk aerobowy przed zasadniczym treningiem brzucha(12-16tyg)? Bo taki trening poprawia jego wytrzymałość i efekty treningu na masę będą zwielokrotnione.
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No więc teraz prze 3 - 4 miesiące będe stosował ten trening który opisałem + do tego oczywiście aeroby 6 razy w tgodniu po godzince przed śniadaniem, a potem zaczne dopiero jechać na mase , skłony, skręty itd na zmiane co 2 tygodnie i może coś z tego będzie za 6 miechów )).
Pozdrawiam DeeJaaVuu

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie może. Będzie na pewno. Musisz w to uwierzyć. Wizualizacja to jedna z najskutecznejszych metod psychosomatycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ok, he he ))

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
Skupiacie sie glownie na gurnych partiach, moze byscie cos polecili na spalanie dolnych parti ?!?!
thx

domena

domena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A podciąganie kolan do klatki w zwisie na drązku? To bardzo dobre wiczenie na dlone partie brzucha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia użytkowniczek

Wiecej