SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić by mieć płaski brzuch??HELP

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem.Może na początek opisze sie.Mam 15 lat, 173 cm. wzrostu, i 85 kg. wagi.Mam taki problem, nie mam płaskiego brzuchu tylko..........no możecie sie domyślić ).Opisze wam może mój jadłospis to pogadamy wtedy.

Śniadanie:herbata,jogurt.(przeważnie nic nie jem)

Obiad:Schabowyz z ziemniaczkami, ogórek,jakas zupa,frytki czasem, nalesniki, pierogi,(oczywiście to wszyatko tylko nie na obiad, to jest to co przeważnie jem na obiad).

Podwieczorek:grapefruit, jakieś 2 kromki chleba z serem zółtym tłustym.

Kolacja:no ze 2 kromki chleba tez z serkiem.

no i przez dzień pije wode mineralną gazowaną.
i chodzi mi o to że jakbym jadł tak jak wam napisałem co musze robić żeby brzuch stał sie ] płaski a nie był tak jak teraz ) ........Na siłownie moge sia zapisać bo mam do niej 5 minut.No wlasnie.Jeśli możecie odpowiedzcie mi jak najszybciej.Jeśli chcecie możemy pogadać na gg bo mam.Może w nastepnym poście podam.Ale narazie czekam na odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Sory złe wyrażenia, chodziło mi, ze ww tego typu na diecie redukcyjne, czyto kazdej innej, której celem jest schudnąć nie są polecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o to co musze robić zeby do lata miec plaski brzuch zeby schudnąc tak do minimum 70 kg.wiem ze bez cwiczen nic sie nie wskura ale moge zaczać a nawet powinienem.jakie są dobre cwiczenia na miesnie brzucha??i moze bym zacząl pić jakies herbatki czy co.HELP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No masz bęben
Żeby się go pozbyć musisz schudnąć, co jest oczywiste, wywal z diety to co zawiera dużo ww.
Śniadanie złe, rano zjedz " dużo ", wtedy organizm będzie sobie myślał, że dzisiaj nie pogłoduje i zwiększyprzemiane materii
O frytkach ZAPOMNIJ!!! To samo tyczy się naleśników, same ww i tłuszcze, do tego nie zdrowe. Pieczywo zmień na razowe, serki na chude i powinno być git
Najlepiej jagbyś miał dietę redukcyjną, zacznij chodzić na siłownie, plan na rzeźbę, dużo powt., dużo serii, a po treningu jeszcze rowerek 30-60 min. Więcej ruchu, basen, łyżwy, narty, rower. MOżesz jeszcze dołożyć suplementacje, ale to jak będziesz miał kase, bo bez tego też sobie poradzisz No to chyba na tyle
Ps: Do 70 kg!!!! To jest 15 kg, ale osiągalne, sam tyle chciałbym jeszcze schudnąć.
Co do ćwiczeń to luknij na cykliczny gr. 5, znajdz plan na rzeźbę, albo jak chcesz sam sobie poradzić z planami to www.kulturytyka.platlas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienx.To od dzisiaj zaczynam.Kasa jest.Ale mam pytanko co to jest ta suplementacja ?? bo nie wiem.Od niedawna jestem na SFD.A dokladnie co to znaczy ten plan ?? jadłospis czy co ??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Suplementacja - suplementy, w zalerzności od celu są różne, ty chcesz schudnąć, a więc np. Thermo Fat Burner.
Plan - to jest podział tygodnia na dni treningowe, ćwiczenia jakie wykonujesz w danym dniu itp. itd
Jadłospis - to jadłospis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thermo Fat Burner-ile to kosztuje i gdzie można to kupić, raczej mnapewnow aptece ale wole sie upewnić.Na siłownie chyba pójde w najbliższym czasie.I wg. ciebie w ile miesięcy powinienem zrzucić tłuscyk.?? pierw musze zacząć, ale tak na oko ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No wiesz to jest zalerzne od człowieka, na początku i tak traci się wodę, ja w pierwszym miesiącu, no może 1,5 miecha schudłem 10kg, ale póxniej zaczynają sie problemy
TFB to jest ok. 50 zł 90tabs. kupisz w każdym sportowym, albo u nas w sklepiku www.sfd.plsklep Polecam Trec`a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to powiedzmy dni treningowe bede miał w Piątek i Wtorek i Sobote.Ale czy wogóle nie jestem za młody na siłownie ?? wpuszczą mnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukalem tego w sklepiku, ale nie moge znaleź.Newiem co zrobić.Albo ja jes6em taki głupi i nie moge znaleźć.raczej napewno.powiedz gdzie to jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienx.Już znalazlem, ale jest tylko opakowanie 55 sztuk a nie 100 a taniej wychodzi 100.Wiec jakbym byl w sklepie to zobacze.a platki z mlekiem mozna jeśc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Zalerzy jakie, ja osobiście jem owsiane, ale takie cornfeyksy też ujdą
A co do supli Treca, na sfd tego nie kupisz, dostaniesz na http://www.trec.com.pl/ Tam masz 90 tabs. za 49zł.
Ps: Schudnąć do lata, to ci chodzi do wakacji mam rozumieć, tak???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...<<<Tuńczyk>>>....

Następny temat

Gdzie zmierzyć??

WHEY premium