SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brd-fid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
ja wbijam teraz enana i deke brd.dopiero tydzien.
nie chodzilo mi konkretnie o pharmlexa,tylko poprostu na stronkach z koksem,ceny brd wcale nie sa tanie,sa porownywalne do innych firm.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Dokładnie jak pisze smoki - tanie bo po znajomosci a tak naprawde to ceny sa o wiele wyzsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
po jakiej znajomosci hehe ceny w zaleznosci przez ile rak przejdzie i jakim kto jest zydem na kase

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu jest taki tani?
idz do biedronki i kup najtańszy makaron-tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smoki napisza za kilka tyg jak ta deczka sie buja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
Nie wiem jak to jest z Biedronka. Ja nie chodze po biedronkach.
Nie zawsze tansze znaczy gorsze, nowy VW passat,jest o 30 tysiecy zl tanszy niz odpowiadajacy mu model AUDI, a podzespoly,czesci,silniki - te same.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
deczka jest ok.
czuje ja,moze dawki nie sa male,bo idzie 250eod.do tego enan 500eod.i przy prawie 2 gramach testa tygodniowo,800mg deki robi swoje - baba zla, kaze mi konczyc
ale dawki to indywidualna sprawa,ja troche przesadzilem
ale wiem,ze deka to deka.a enan to enan.

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
A ja wiem ze kazda iniekcja z npp chce mi roz***ac posladek/udo zalezy w co wale!!
Zarowno podczas samego podawania jak i 2/3 dni po.

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
tez tak mialem po dece.
sam nie wiem od czego
grunt ze przeszlo.sprobuj moze wolniej wtlaczac,i najlepiej mniejsza ilosc na raz.i nie mieszaj z tesciem ! bo z 1ml zletolerowanej substancji,zrobia sie 2ml,jesli dodasz 1ml testa.ja tak mialem.
wydaje mi sie,ze moze zmienili jakis skladnik,i dlatego reakcja organizmu.ale przyzwyczai sie i moze to zludzenie,ale wydaje mi sie,ze bardziej czuje ta klopotliwa na poczatku deczke.
nie jestem chemikiem,ale mysle ze jakis komponent sie zmienil,albo hinol proch.
moze inny alkohol czy cos.
u mnie ta reakcja byla przejsciowa.polecam masci:naproxen,itp.podobno oklady ze spirytusu sa dobre,ale dzien po iniekcji rob.
pozdrawiam.

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
przy takich dawkach jak piszesz bys padł z twojim stazem;P ja wiem ze brd to duzo zanizone stezenia sa w enthate jest moze z 40-50mg w ml wiec mozesz myslec ze nierzesz :D wiecej a tak naprawde dawki sa niewielkie

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taki cykl bedzie ?

Następny temat

jak zakończyć

WHEY premium