SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brd-fid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
witam chłopaki mam do was pytanie bo nurtuje mnie od dłuzszego czasu a wiem ze tylko tutaj moge dostac zetelna odpowiedz mianowicie czy brd jest taka dobra jak słyszałem i dlaczego jest taka tania?? pzdr i dzieki z góry

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68063 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537719
luknij do dzialu doping zdjecia, tam masz caly temat itd

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to czy tak dobra to akurat są rożne opinie
ja akurat wbijam cypio i jestem zadowolony, za tydzień wchodzę na masteron
wiele osób chwali, ale sporo też narzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
czytałem wszytkie tematy na sfd z tym zwiazane a czemu ceny tak niskie??

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to już pytanie chyba do tych co to produkują, bo my możemy sobie co najwyżej spekulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
normalny ug jak kazdy inny tylko ze wykonanie nie zaladne to i cena pewnie dlatego nie jest wysoka. opinie sa pozytywne jak i negatywne. czyli standard.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
no tak:P na temat flora złych nieznalazłem serce mam rozdarte heeh z tym brd bo jest strasznie tanie szkoda ze cen podawac niemorzna

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68063 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537719
kazdy zna ich ceny i wiemy jak tanio wychodza ich soki

co do skuteczonsci to jak aras i mocny pisza

chciaz bijac tren, to wiem ze byl tam tren

jesli utrzyma fason to bede bic ich srodki

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
no chłopaki własnie o trena chodzi skoro mówicie ze tren to tren tam jest to bardzo przyzwojicie sie zapowiada:)

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
sluchaj tanio,to masz zapewne dlatego,ze to po znajomosci.
na necie ceny brd,nie roznia sie od pharmlexa czy alchemii.
masz bardzo tanio, to sie ciesz. bo niektorzy placa za ta sama firme rynkowe ceny.

drogo-zle. tanio - jeszcze gorzej. to co ty bys chcial ??

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam jestem ciekaw deki brd wbijal ktos ???a co Pharmlexa nie jest wcale tak dobry jak co niektorzy go pimpuja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taki cykl bedzie ?

Następny temat

jak zakończyć

WHEY premium