SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolący brzuch po gainerze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Witam. od nie dawno zacząłem spożywać gainer i po godzinie zaczyna boleć brzuch czy to jest normalne ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jeżeli faktycznie boli to nie jest to normalne. Co to za gainer?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Znaczy spożyłem go 2 raz ACTVLAB MASS UP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
sraczke masz?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Nie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
przeanalizuj czy to aby napewno od gainera. Czasem moze tak zareagowac organizm na podwyzszone spozycie białka. Jezeli faktycznie boli od gainera to logika podpowiada odstawic

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Powiem tak ; Miałem miesiąc przerwy na siłowni , i od tego miesiąca dziś spróbowałem gainera przed treningiem.Poszedłem na siłownie wszystko ładnie pięknie.I w czasie powrotu do chaty zaczął mnie boleć brzuch tak przez 1.5 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
moze to byc skurcz jakis, albo sie naciagnoles na treningu Wez gainera rano, albo po treningu i zobacz co sie bedzie dziac

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Okkk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Przede wszystkim nie pij gainera przed treningiem. Ew. po treningu. 2h przed treningiem powinieneś zjeść pełnowartościowy posiłek a nie przetworzone cukry. Spróbuj jeszcze kilka porcji i zobacz jak będziesz się czuł.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny 2000 kcal

Następny temat

ile kcal na redukcji?

WHEY premium