SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj >>> pytanie(a)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No sa,ale ich przeciwnicy tez sa szczupli zapewne jesli walcza w tej kategorii.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
no ale wiadomo ocb
sie czepic musial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
włączam powiadomkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Oni walczą z cięższymi - ale tylko w ramach sekcji (logika). I Yama mówi, jak ze mną walczy, że zaraz zawału serca dostanie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
nono....ciekawy temat sie zrobil...sadze ze waga 62 kg jest narazie odpowiednia na tur o kategorii -64 kg

a co myslicie o odzywach przy treningu bjj? uzywacie carbo? ... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
Chłopaki a mam do was pytanie bo ja zacząłem chodzic na Karate Kyokushin no i chciałbym sobie np w wakacje pochodzić do jakiejś tam sekcji poduczyć siętrochę walczyć w parterze co byście mi radzili najchętniej to jestem nastawony na Bjj ale niestety nie zabardzo się orientuje który z Klubów W Warszawie ma treningi w Wakacje jezeli ktoś wie coś na ten temat to bardzo bym was prosił o podanie jakichś informacji i ewentualnie na jakiej ulicy znajduje się dany klub itd ;] . Bo jak zacząłem na Kyokushin chodzić to dostrzegłem dopiero co by się stało jakby mnie przeciwnik na ziemie powalił nic bym nie zrobił bo nic nie umiem tylko broniłbym się jakoś odruchowo jak klażdy człowiek ... ;] więc chce się podszkolić trochę . A jeżeli Bjj nie jest najlepszym wyborem jak na te 2 miechy wakacji to powiedzcie mi co mogę ewentualnie wybrać jaki styl ;] dziei z góry Pozdrawiam ... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Człowieku pytasz o to już któryś raz! Zdefiniuj co chcesz cwiczyc i w jakim celu. Skoro chcesz miec stojke i parter to zapisz sie gdzies na MMA. www.valetudo.pl jest bardzo dobrym rozwiazaniem jesli chcesz trenowac MMA ale jesli chcesz sie bawic w sezonowe BJJ to popełniasz błąd. Jesli chcesz byc w czyms dobry to musisz to cwiczyc nie przerywajac treningow aby zaczac cos nowego po czym wrocic do dawnego stylu. Albo zostan na KK albo zapisz sie gdzies na BJJ (ponoć Hunter jest dobrym rozwiązaniem) albo przyjdz na trening MMA na gwardii. Zacznij czytac jak ci odpowiadamy i przestan pytac setki razy o to samo.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-04-25 21:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 849
Kyok + parter = shidokan.

A co do siły to wydaje mi się że poczatkujacy powinien skoncentrować się na technice bo na dłuższą metę to mu sie bardziej przyda niż nadrabianie atrybutami fizycznymi. A potem w miare postepów dołozyć więcej siły żeby wygrywać walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
vtserafin źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o to że poprostu moja sekcja karate kyokushin nie ma trenigów podczas wakacji
A zacząłem dostrzegać że parter jest niezbędny w sztukach walki i chciałbym chociaż tochę coś załapać i pochodzić do jakiegoś Klubu w wakacje ... i o to mi chodzi i czy może mi ktoś powiedziec który klub ma treny w wakacje ?? i jaki styl chwytany byłby taki dobry jak dla mnie na te dwa miechy żeby cokolwiek z parteru załapać ?? Oczywiście chodzi mi o kluby w Wawie i jeżeli można to na jakiej ulucy znajduje się dany klub ;] POzdRawiaM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 849
Aha, przeglądałem ostatnio jakis tekst gdzie zawarto wskazówki dotyczace diety dla grapplingu i trenując powinieneś pilnować trzygodzinnych odstępów w posiłkach - czyli co trzy godz. posiłek, umieszczać w każym w miarę możliwości proteiny. Wystarczy poszukać w sieci lub na forum kalkulatora żywieniowego i zbilansować dietę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks - video - humor

Następny temat

Jak się rozciągać żeby miało to sens?

WHEY premium