SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biogenix nowe produkty

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
tak czekam i czekam na nowości i jakoś ich nie widzę.
troche dziwna taktyka jak na firme ktora szumnie zapowiadala wprowadzenie calej nowej gamy produktów. po co był ten cyrk ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widac jest spore oczekiwanie na produkty Biogenixa skoro takie ciesnienie

orotan z tego co wiem ma nie byc ostatnim z nowosci z tej firmy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
n0 wlasnie ja sie nied0czekalem i w tamtym tyg kupoilem dwie massacry

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
"kupoilem dwie massacry" wspanialy wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie bylo chyba nic o nowych produktach

bylo tylko o tym ze cos nas zaskoczylo

no i mnie zaskoczylo, d****na decyzja w sprawie sprzedazy bgx tylko w pbc i na allegro

oraz obnizka cen

rewelacja jak na 4 lata czekania

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
No właśnie, wczoraj w Vitalandzie w Silesii (Katowice) kupowałem izolat olimpa i chciałem też kupić prolongatum a Pani mi mówi że biogenixa już nie będzie w sprzedaży. Nie dopytywałem o co chodzi ale troszke mnie to zdziwiło.

Everr już wyjaśnił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
everr była informacja na poscie z 6 marca 2009r.

UWAGA: Wkrótce cała gama nowych produktów o jakich nie śniłeś!

Także słowo wkrótce jest nie na miejscu bo jak do tej pory ani jednego nowego produktu nie ma!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sorry nie widzialem

norma

olimp ma dobre produkty ale polityka firmy jest spie.rd.olona maksymalnie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Mam takie pytanko, nie do konca zwiazane z tematem

Moze mi ktos powiedziec, czemu nagle ze sklepow w internecie i allegro znikaja produkty Biogenix?
Cos mnie ominelo?

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wyzej masz odp:

no i mnie zaskoczylo, d****na decyzja w sprawie sprzedazy produktow bgx tylko w pbc i na allegro

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biogenix sluzy jako jedna z sil napedowych PBC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Moze mi ktos powiedziec, czemu nagle ze sklepow w internecie i allegro znikaja produkty Biogenix?
Cos mnie ominelo?


Zapewne to ,że jest teraz nawet 40% taniej i jest go całkem pełno i w internecie i w PBC,których już jest sporo a za chwilę będzie b.dużo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Punkty OLIMP dziwny BX Carb

Następny temat

Olimp Profi Whey Mass tylko z wodą?

WHEY premium