SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
witam
czy jest sens dorzucić bieganie ew rowerek do cyklu gęstościowego systemem 3-1-3? Biegałbym w dzień drugi z trzech (wtedy robię nogi na siłce) i biegałbym wieczorkiem lub rowerek po siłce.
Pomoże to w jakimś stopniu na spalanie tłuszczu czy raczej zagrozi mięśniom ze względu już na i tak duży wysiłek na prawie codziennej siłce?
Dieta jest dobrana aczkolwiek nie na ścisła redukcje, białko na poziomie 2,0 g/kg
z suplementów bcaa i kilka rożnych białek w zależności od braków.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
niech ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tymi aerobami do treningu gęstościowego. jest sens robić? ile czasu? jakie suplementy załadować żeby maksymalnie ochronić mięśnie?
czytałem że aeroby powyżej 30min negatywnie wpływają na anaboliczny system dlatego są wskazane na redukcje nie na masę jednakże ja nie robię ani masy ani typowej redukcji, odradzali mi tez dietę typowo redukcyjną do mojego cyklu.
węgle mam mocno ograniczone, 5 posiłków dziennie dużo warzyw, bcaa okołotreningowo

Moje pytanie jest takie:
Czy aeroby pomogą w tym cyklu czy są zbędne i dołożyć je raczej w innym cyklu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w posiłku!

Następny temat

BF

WHEY premium