SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie, a spalanie mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57


Witam, przekierowuje się do działu fitness ponieważ mam mały problem. Mianowicie to od 3 miesięcy ćwiczę aby się wyrzeźbić i wzmocnić w walce, gdyż od roku trenuje karate kyokushin, i zależy mi także na kondycji.
Ostatnio zacząłem także biegać, lecz wyczytałem że nadmierny wysiłek w czasie biegu może spalić moje ciężko wypracowane mięśnie . Tu tkwi cały problem, że nie mam zamiaru odstawić biegania na bok, lecz jeśli mam wyjść na zero z rzeźbą to chyba będzie konieczne.

Wzrost: 178cm
Waga: 69kg
Jestem szczupły, nie mam czego spalać jeśli chodzi o tłuszcz.

Proszę o pomoc i porady, jestem trochę zmieszany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
kto tu pisze te posty.....

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
nie jest tak łatwo spalić mieśnie.
owszem, masa miesniowa spada razem z wagą ale jak dostarczasz odpowiednia ilosc wegli i bialka, to nie powinno byc tak drastycznie

mozesz zaopatrzyc sie w BCAA ale mieszane opinie sa na temat tego suplementu. Jedni mowia ze dziala drudzy ze to zwykły pic.
Osobiscie nie mam zdania na ten temat bo nie uzywałem.

Zmieniony przez - bronkz w dniu 2010-04-21 09:24:41

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
BCAA pomaga na czczo i to bardzo tylko musisz wziąść i capsa na 10 kg masy ciała przykładowo ja waże 80 to 4 capsy przed i 4 po bieganiu a później sok grapefruitowy

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
Wlasnie mam zamiar zaraz zaczac robic interwały.
Dopiero co skonczylem mase robic i nie jestem jakos mega zadowolony z efektow mimo ze trzymalem diete... no ale mniejsza z tym, ja nie o tym;p

Interwały na czczo to przeca murowane zjadanie miesnia... Powiedzmy ze zaopatrze sie w BCAA. To co trzeba zjesc?
Wstajemy
<cos>+bcaa -> bieganie -> BCAA+sniadanie

Czy jak to rozegrac, bo kazdy pisze co innego?

poza tym
http://allegro.pl/item996212773_dymatize_bcaa_2200_400tbl_aminokwasy_baton_gratis.html

tu jest zalecana dawka - 2 przed i 2 po... so..?

Zmieniony przez - SzJack w dniu 2010-04-24 15:48:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ktoś pomoże?

Następny temat

Ile jeszcze?

WHEY premium