SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps - problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
witam, mam maly problem z bicem, a mianowicie jest on stosunkowo za chudy w porownaniu z resztą. Mam 190 cm, 80 kg, cwicze 2 lata, w ciagu ktorych to weszlo mi 15 kg masy. Mam lajtową rzeźbe, na jakość miesnia tez nie narzekam, choć mam małą mase :/ To tytułem wstępu. Moj bicepsik jest stosunkowo za mało zmasowany, w napieciu ma 35 cm (taki odstający pinglak), a gdy wyprostuje reke to 29 :/, wyglada to troszke chuderlawo. I tutaj mam pytanie do specjalistów o porade w sprawie jakiś cwiczen na biceps, ktore w jakis sposob pobudzą go do wzrostu. Moj dotychczasowy plan opieral sie na sztandze PROG, hantle z suspinacją, i hantel o kolano. Jakie moglbym cwiczenia robic, żeby efekty były bardziej zadowalające? Chciałbym jakoś teraz skupić swoj trening na tej partii miesniowej. Z gory dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Proponuje Armageddona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
armageddon zawiera w sobie cwiczenia na maszynach, ja dysponuje tylko wolnymi cięzarami, no chyba że jakoś zmodyfikuje ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Zajrzyj do tematu "Poruszmy swoje bicepsy" Mawashiego.
Lub poprostu zmień trening bicepsa, a jeśli to nie da efektów to zajrzyj tam gdzie pisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domowe ćwiczenia na barki

Następny temat

Klatka plus biceps czy triceps ??

WHEY premium