SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
Mam do was takie pytanko... cwiczyłem przez dłuzszy czas i pozniej zrobiłem sobie przerwe 3 tygodniowa i troche piłem przez ten czas... i biceops spadł totalnie ;/ i teraz nie moge tego nadrobic... cwicze i na chwile jest napompowany a pozniej spada totalnie znow co robic by zwiekszyc biceps... A jeszcze jedno czy jak cwiczycie to rowno wams ie miescie rozwijaja np. bicepsu bo ja mam wrazenie ze prawa reke mam wieksza (jestem prawo reczny) a lewa jakas taka dziwna... A jak jest u was ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
masz prawo reke wiekszą bo pewnie czesto jezdisz na recznym polecam przerzucic sie na lewą to sie wyrówna
1

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najczęściej to właśnie jest lewy biceps większy od prawego, w twoim przypadku jest natomiast odwrotnie. a co do wielkości bicepsów to jest to przecież normalnie że podczas wysiłku fizycznego -PODCZAS- mięsień jest prawie cały czas napięty, a kiedy skończymy to wraca on do stanu pierwotnego- no tak już jest nic na to nie poradze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
czeato jeden bic jest troszke wiekszy, cwicz znow regularnie to powrocisz do formy, ja mam ten sam problem bo nie cwiczylem jakies 2 tygodnie, wakacje sa i mnie prawie w domu nie bylo i jak wczoraj na silke poszedlem to tez jakos ciezej szlo ale da sie wrocic do formy:D

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
znam ten bol bo to samo jest ze mna... spadek formy bardzo duzy... a co do becepsu to mam rozniece ok 1cm ale to moze byc spowodeowane wielkoscia tricepsa bo w prawej jest wiekszy i moze dlatego jest wieksza reka no nic... dziekix za odopweidzi

acha skoro juz pisze to sie sptyam o jeszcze jedna rzecz... wpierdzielam mass xxl i tam pisze ze dawkowanie jest 50-70 g ( a w 100g jest 20% białka) to mam pytanie czy moge wiecej tego wchłaniac... bo jak zjem 50g to jakies 10 % białka tylko wchłaniam... i wydaje mi sie ze to mało ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka-plan

Następny temat

Jakie partie mięśni jest najlepiej ćwiczyć razem?

WHEY premium