SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko? czy warto na allegro?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
witam.mam pytanie.
zastanawiałem sie nad kupnem białka w internecie.znalazlem kilka kuszących swoją ceną propozycji.Są to odzywki z duzą zawartoscią białka srednia badz niska.Są to produkty stosowane w mleczrniach i chyba przez nie produkowane...Czy roznią sie one czyms od drogich białek ktore oferują nam sklepy? i oryginalni producenci zagraniczni?Gdy patrzylem n askład tych produktow nie widze aby roznil sie duzo od tego co moge wyczytac n aopakowaniach produktow sklepowych.<ale czy wierzyc tym opisom>
Zdaje sobie sprawe ze białko to białko i bedzie mialo mniej wiecej podobne skutki, ale"słyszałem od znajomego" ;) ze ludzie od takich białek strasznie utyli i definicja ich miesni znacznie sie popsuła..Mam swoją masę, chciałbym ją jeszcze nieco podbudowac ale nie chce sie "spaść jak swinia" bo nie o to mi chodzi.
chciałbym wiec posłuchac waszych opini..opini expertow :)
co myslicie o tych białkach..zamieszczam kilka linkow prosze ocencie te białka..czy polecacie je stosowac czy przeciwnie..moze ktos poznał juz ich skutki na sobie ?poprostu czy warto??

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
podaj linki, mogę dodać żebyś unikał zbyt tanich białek <czytaj: unikaj serwatki białkowej>, unikaj okazji, sprawdzoną ofertą jest biało wpc ostrowia <koncentrat białka serwatkowego> i białko jaja kurzego <ovopol, cena 25 zł za kilogram, tylko nie pamiętam czy to jest cena netto czy cena brutto>.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
http://www.allegro.pl/item93241517_promocja_bialko_wpc_80_ostrowia_smakowe_0_5_kg_.html

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
ostrovia może być

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
http://www.allegro.pl/item92720259_gainer_737_0_5_30_bialko_weglowodany_szybka_masa.html

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
http://www.allegro.pl/item94982054_gainer_737_500g_30_bialko_weglowodany_duza_masa.html
a ten gainer?

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79
Bialko które znalazles jest rzeczywiście produktem nienajgorszym. tak jak kolega wyżej napisal, jest to sparwdzone polskie bialko, aczkolwiek nie przeze mnie ani moich kolegów. Przed zakupem zastanów się jednak, ponieważ jeżeli cene pomnożysz razy 4.5 wychodzi Ci 90zl za 2.25 kg. Wejdź sobie na strone ************ i oceń czy wolisz kupic to czy dolożyć troche pieniędzy i kupić bialko firmy SAN. Na sobie nie testowalem tych polskich bialek typu Ostrowia, ale wiem, że polskie firmy jak Olimp i Treck wzorują sie na prekursorach takich jak SAN. Sam podejmij decyzje co wolisz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
http://www.allegro.pl/item94017622__whey_protein_concentrate_80_bialko_80_.html 

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Odpusc. Osobiscie jestem przeciwny tego typu ogloszen i zakupu tanich supli przez allegro. 8 zl za 1 kg Szkoda ze za darmo nie rozdaja.
Jest tyle sklepow na necie. Masz sklep sfd. Poswiec wiecej floty na porzadne suple, a bedziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79
Jeżeli masz swoją masę to tymbardziej nie używaj żadnych gainerów! Spuchniesz jedynie a chyba nie o to Ci chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
wielkie dzieki za rady. :)

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiąc przed rzeźbą!

Następny temat

CELL PUMP ?

WHEY premium