SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko a tłuszcz.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
wiatam .niedawno kupiłem sobie 3 kg białeczka z olimpu 80gram w 100gramcha odrzywki .. mam diete około 2400/2800 kcal , białko te mam zamiar pic do obiadu ok 20 gram i po treningu około30 gram . jezeli bede je stosował tak jak powyrzej napisałem , to czy moze sie tak darzyc ze od tego białka przytyje w tłuszcz ?? trening mam 4 razy w tygodniu . po 80 minut . dosc intensywny . moze pytanie jest troche głupie ale e chodzi oto ze jestem troszke zalany tłuszczykiem na brzuchu i niechce wiecej przytyc . tylko cwicze na siłe i niemoge teraz robic redukci . jak myslicie chyba te białko nie powinno "pomóc " mi przytyc ?? i moge je spokojnie brac.

mafia maków+szeklów+wawa górą
<<w naszej krainie kto obcy ten ginie >>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
l-karnityne olej , jak chcesz cos z tanszych spalaczy TS e. i skup sie na diecie bo to glownie od niej zalezy

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-09-10 10:52:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Spokojnie możesz brać, Sp80 to czy bedziesz tył zależy od diety dlatego trzeba przysiąść przy niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
przed snem jesz jakies bialko?
od bialka raczej tluszczu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
pic do obiadu ok 20 gram <- to co Ty masz za obiad; jeżeli masz kawałek mięsa + ziemniaki/kasza; wolałbym spożyć odżywkę przy posiłkach "ubogich" w białko

jak będziesz więcej kalori spożywał niż Twój organizm jest w stanie spalić to wtedy przytyjesz

jeżeli jesteś zalany do dorzuć kilkanaście-kilkadziesiąt minut treningu aerobowego 2-4 razy w tygodniu.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
co do dawkowania ro w/g brakow w diecie , ktorej jak sie domslam nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
no troszke ostatnio sie zalałem poniewaz przesadziłem z weglami w diecie ;/ trening siłowy mam zazwyczaj o godzinie 22 takrze białko po treningu to równiez białko przed snem .. a co do aerobów no to mam w-f w szkole dosc intensywny .. 5 godzin w tygodniu w tym 3 godziny to cwiczenia wytrzymałosciowe typu bieg . skakanie na skakance ,itd . mysle ze w domu juz aerobów nie musze wykonywac ?

mafia maków+szeklów+wawa górą
<<w naszej krainie kto obcy ten ginie >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
mam jeszcze jedno pytanko , a niechce zakładac niepotrzebnie nowego tematu .... mianowicie chodzi mi oto czy moge brac kreatyne vitalmaxsa :
rano 5gram + 25 gram dexstrozy i po treningu 5 gram + 25 gr dexstrozy . w dni nie treningowe tylko rano na czczo 5 gram krety bez dexstrozy ( zuwagi nato ze ze dexstroza to cukier a ja niechce przytyc w tłuszcz , wiec ja ograniczam ) i teraz moje pytanie ... czy te 25 grdexstrozy porci kreatyny nie wpłynie zbytnio na wzrost tkanki tłuszczowej .. a tak wogóle to ile gram proponujecie tej dekstrozy ?? a moze wcale zniej zrezygnowac ?

mafia maków+szeklów+wawa górą
<<w naszej krainie kto obcy ten ginie >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
skoro piszesz ze sie zalales olalbym oglonie dextroze jedynie w porcji po treningu ok. 0,5g/k.m.c.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
aha czyli jak cos to brac samą krete a dexsrto odstawic . na krecie moge pociagnac 2 miechy czy lepiej krócej ?

mafia maków+szeklów+wawa górą
<<w naszej krainie kto obcy ten ginie >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dextroze mozesz spokojnie brac po treningu, co do dlugosci cyklu bierzesz tyle ile czujesz ze kreatyna na ciebie dziala u jednych jest to 4 tyg. u innych 8 , zazwyczaj ok. 6 tygodnii wychodzi cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
waze 83 kilo wiec około 40 gram dexstrozy mi potrzeba .. tak mysle zeby zmiejszyc to do 35g . jak bym brał ta kretke to jej działanie moze pogorszyc jakis spalacz tłuszczu ...bo mam chec brac ... wiem ze najlepiej by było redukcje zrobic ale teraz nie moge... dopiero gdzies za 5 miechów , ale do tego czasu niechce jeszcze wiecej nabrac tłuszczu. wiec jak kreatyna + spalacz ..wyjdzie cos stego ?

mafia maków+szeklów+wawa górą
<<w naszej krainie kto obcy ten ginie >>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy takie połączenie bedzie OK?

Następny temat

maszyna do napelniania kapsulek.

WHEY premium