SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko, carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
Właśnie widzę mistrzu jak Tobie czytanie wyszło na dobre heh...błąd ortograficzny i nazwanie suplementu Carborade 'olimpowskim' to już daje sporo do myślenia w kwestiach udzielania rad komukolwiek.A co do tych węglowodanów to w wyżej wspomnianym suplemencie są węgle o zróżnicowanym czasie uwalniania energii,więc nie widzę żadnych przeciwskazań by nie można było ich brać przed treningiem.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 345
a w dnt jak brać? i pytanie na temat kreatyny jesli w dt biore przed treningiem to w dnt o ktorej godzinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
W DNT możesz wziąć z rana przed śniadaniem,chociaż nie robi to aż tak dużej różnicy byle byś wziął w ogóle.Jest też 'szkoła' przyjmowania kreat. tylko w DT po treningu gdyż wtedy najbardziej nasze mięśnie narażone są na ubytek zapasów ATP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 877
I od razu po treningu carbo ponieważ węglowodany trzeba od razu dostarczyć

Kamill22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
A tutaj zapodam linka

jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś wątpliwości co do stosowania węgli przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
na tym filmiku Radek wciąga węgle Vitarade, jest to specjalna formuła przedtreningowa i do stosowania w trakcie treningu nie mylić tego z Carbo, Słodkiewicz jest zawodowcem i robi takie treningi, że potrzebuje energii w trakcie treningu więc spożywa przed, podczas i po treningu, krótko Carbo przed treningiem w większości przypadków niewskazane, po treningu jak najbardziej trzeba uzupełnić węgle, z braku laku Carbo bo są dużo lepsze węgle żeby uzupełnić glikogen

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ghost.
na tym filmiku Radek wciąga węgle Vitarade, jest to specjalna formuła przedtreningowa i do stosowania w trakcie treningu nie mylić tego z Carbo, Słodkiewicz jest zawodowcem i robi takie treningi, że potrzebuje energii w trakcie treningu więc spożywa przed, podczas i po treningu, krótko Carbo przed treningiem w większości przypadków niewskazane, po treningu jak najbardziej trzeba uzupełnić węgle, z braku laku Carbo bo są dużo lepsze węgle żeby uzupełnić glikogen


Jestem tego samego zdania. Carbo przed treningiem - nie ma sensu. Lepiej zjeść normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
Tyle akurat to i ja wiem,pisałem natomiast o odżywce Carborade z FA która ma podobny profil węglowodanów o zróżnicowanym czasie uwalniania energii.A co do stosowania przed w trakcie czy po treningu każdy ma odmienne zapotrzebowanie zgodne z wykonywanym wysiłkiem jak wspomniał wyżej Ghost.,dlatego nie zgodzę się że tylko i wyłącznie po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BODYMAX31
Tyle akurat to i ja wiem,pisałem natomiast o odżywce Carborade z FA która ma podobny profil węglowodanów o zróżnicowanym czasie uwalniania energii.A co do stosowania przed w trakcie czy po treningu każdy ma odmienne zapotrzebowanie zgodne z wykonywanym wysiłkiem jak wspomniał wyżej Ghost.,dlatego nie zgodzę się że tylko i wyłącznie po.

Zobacz na cenę odżywki, 90% to proste węgle. Przed treningiem warto zjeść normalny posiłek, a po treningu szybko wchłanialne węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Skeba, Bodymax każdy z Was ma po części racje tylko oboje popadacie w skrajności, można zastosować węgle proste przed treningiem ale oprócz strzału cukru we krwi nic więcej się nie dzieje, a to najlepsza droga do kłucia dupy insuliną, można też spożyć odżywkę 30-40min przed wysiłkiem taką jak potreningowa z tym że w innych proporcjach czyli b/w w stosunku 2-1 tu już płyną większe korzyści bo mięśnie maja w czasie treningu gotową porcję aminokwasów, ale podobna akcja dzieje się jak Skeba pisze zjeść pożądny posiłek przedtreningowy i w większości przypadków ludzi którzy nie zajmują się kulturystyką zawodowo jest to najlepsza opcja. Podsumowując lepiej nie brać węgli prostych przed treningiem ale nie jest to też ściśle zabronione i zależy jak pisze Bodymax od potrzeb i zaawansowania danego osobnika.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna - branie ciągłe

Następny temat

Suplementacja pod sw

WHEY premium