SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barney & rafal/ Rzeźba w masie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
TAK:) Czyli bracik jedzie Na nitro ja wlasnie zakupiłem WPC Protein 80 VitaFit Trec smak waniliowy;) Mam nadzieje ze dobry;) Ide wsunac kurczaka i jazda na trening, wieczorkiem napisze co i jak bylo;)

Pozdroooo

Życie zaczyna się po 40.............w bicepsie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Juz po treningu wygladalo to nastepujaco:
Wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangielek skos w górę 3s
rozpiętki 3s

wyciskanie sztangi na suwnicy nad głowę 3s
wyciskanie sztangielek siedząc 3s
unoszenie sztangielek w opadzie 3s

Sciaganie sznura zaa glowy 3s
ściąganie prostego drążka wyciągu w dół 3s

Brzuchy:
6 x 30

Trening powiem szczerze....pompy nie bylo, nawet nie jestem zmeczony zbytnio no ale to pierwszy raz po moich treningach wiec moze tak ma byc;)

Życie zaczyna się po 40.............w bicepsie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Witaj. Także będę zaglądał i powodzenia : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
tyle serii i cw na kazda grupe
a mowisz ze nawet pompy nie bylo?


to chyba cos nie tak z technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Była pompa na bareczki, klata i tric bez rewelacji. Na trica i bica wprowadze prawdopodobnie dodatkowe cwiczenie, aby te miesnie sie zmeczyly, a nie wyszly z silowni nawet nie zauwazone;)

Życie zaczyna się po 40.............w bicepsie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
tylko ze pompa nie jest wyznacznikiem treningu


dodakotwe cw Ci po prostu zaburza regeneracja
i "pomoga" w przetrenowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 281
Barney ma czasem przesadza, trening byl naprawdę niezły. Jako duży plus zapisuję połączenie barków z klatą, efekt świetny!! Wcześniej razem z klatą robiliśmy plecy. Wiadome to dopiero początek ale ja jestem nastawiony pozytywnie do tego treningu. Ja wczoraj byłem dość wymęczony, barney tez tylko on tak *******i :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Zobaczymy jak dzis bedzie;) ide na sniadanie;)

Życie zaczyna się po 40.............w bicepsie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Czas na obiad:
Kurczak + dziki ryż + oliwa z oliwek + 3 ogórki;)

Życie zaczyna się po 40.............w bicepsie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 281
No piękny obiadek, ja niestety mam trochę lipny, ziemniory + kotlet ale w pracy ciężko o cos lepszego :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny.

Następny temat

Push&Pull do Oceny --> Masa

WHEY premium