SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo proszę o pomoc w ułożeniu treningu profesjonalnego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90
Najbardziej doskwiera mi gorna partia ud







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Policz ile tego obciążenia w sumie masz. Sylwetka wyjściowa bardzo fajna. szkoda ze nie widać proporcji przez to ze to selfie. Mięśni dobudowac i będzie pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90
4 po 2kg i 8 po 1 kg plus ciężar hantla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
to na sam początek pewnie starczy ale szybko będziesz musiała dokupić obciążenia. Ale masz z czym zacząć :) I zamiast kupować hantli będziesz mogła dokupić sztange. Piłka zamiast ławeczki się przyda chyba ze masz tam jeszcze gdzieś ławeczke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90
Ok super dziekuje. rozejrze się w takim razie za sztanga:) no niestety nie ma laweczki:D tez trzeba pomyśleć. Dzięki z gory, jakbyś coś znalazła do inspiracji dla mnie to będę wdzieczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90
Acha źle przeczytałam piłka lepsza niż laweczka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ławeczka lepsza, ale droższa niż piłka, no i miejsca na nią więcej trzeba. Zaletą piłki jest to, że mozna więcej ćwiczeń zrobić i dodatkowo bardziej pracujesz nad stabilizacją.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ławeczka lepsza na początek jeśli chodzi o ćwiczenia w pozycji leżącej czy siedzącej gdzie będziesz się skupiać na technice. Te same ćwiczenia wykonywane na piłce będą wersją trudniejszą bo dojdzie element stabilizacji. To świetna sprawa, ale na początku może lepiej zacząć na stabilnej powierzchni.
Piłkę za to można wykorzystać do wielu innych ćwiczeń. Jak masz możliwość to brałabym i to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90
Ok może znajdę miejsce na obie rzeczy. boze człowiek myśli ze coś wie a niestety nie wie nic:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90
Najwyżej wyrzuce dzieciom zabawki;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wygrać życie - Dziennik w "innym" stylu.

Następny temat

Zla dieta,co poprawic

WHEY premium