SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

balt080 - ogień.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Widzialem co wypisuje, ale nie rusza mnie to ;p bo tak wiekszosc mysli i robi z bywalcow silowni, takie sa niezbite fakty. Malo jest osob rozgarnietych;p Daje mu czas przez 2-3 tygodnie pozniej pojdzie w ruch inna artyleria;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
To może zamiast marudzić powolutku mu to wytłumaczycie, a może i ja przy okazji się czegoś nauczę xD Małymi krokami można go uświadomić zamiast biadolić i obrażać, np. ja bym z jego diety wyrzucił te wszystkie bułeczki kanapeczki i zastąpił to ryżem i makaronem, co najmniej dwa razy dziennie jakieś mięso i nabiał, http://www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.php tutaj masz kalkulator zapotrzebowania, uzupełnij i wklej wyniki tutaj, tam masz zapotrzebowanie kcal i dokładnie wypisane ile musisz jeść, tłuszczy, białka i węgli żeby przytyć/zachować wagę/schudnąć i po prostu dostosować do tego swoją dietę, pozdro i trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jakby odrobienie lekcji za kogos. Chodzi o to, ze to w 80% mozna ogarnac samemu czytajac forum. A skoro on takie glupoty miesiac po zalozeniu dziennika pisze tzn. ze nie ogarnie pewnych rzeczy. A dlaczego inni maja mu to wykladac, skoro on nie wykazuje ZADNEGO samodzielnego zainteresowania + nie slucha wczesniejszch informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Bo traktuje to jako hejt i po prostu olewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Sorry bardzo, jezeli mam kogos za raczke prowadzic to nie ta droga, sporo mnie kosztowalo zanim zebralem jakies normalne informacje i pocwiecilem swoj czas. Medox ma racje niech czyta, zwlaszcza jak ma wolne. Kazdemu ,,Bozia" dala rozum aby z niego korzystal. Nie chce nic pisac ale normalnie takie rady i lekcje sporo kosztuja;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
To jest tylko lista tego co zjadłem dziś, normalnie jak pracuję to jem na przerwach w pracy i wychodzi mi pięć posików. Wtedy jem tylko kurczaka, ryż i inny syf związany ze zdrowym odżywianiem także nie musicie mi tłumaczyć co to zapotrzebowanie bo sprawdzałem je setki razy a że teraz mam urlop i mi się nie chce gotować więc jem co chcę, także nie wku***ać mnie tym poniżaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Pokaż foty lepiej wszechwiedzący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Są w pierwszym poście. Nawet go nie przeczytałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Dobra, faktycznie są na pierwszej stronie jakoś schowane :D Zwracam honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
"Nie chcę robić żadnej masy, nie wyobrażam sobie siebie takiego spasionego, nie lubię tłuszczu na ciele, wolę mieć formę i być sprawny." Bez masy nie zrobisz siły, jak narzekasz na klatkę piersiową to chyba powinieneś na nią "wnieść" trochę masy, nie widzę innego rozwiązania ... Pozdro, trzymam kciuki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam trenigu na mase

Następny temat

ABS przy niedowadze

WHEY premium