SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

balt080 / masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Motywacja przede wszystkim. Powodzenia życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Zrzut z soboty, w niedzielę nie zjadłem nic, wypiłem tylko trochę Coca - Coli. Od dnia dzisiejszego zaczynam poważną dietę, kupiłem plastry antynikotynowe (wcześniej je używałem i nie paliłem dwa tygodnie ale pieniądze się skończyły i zacząłem palić ponownie), mam zamiar w tygodniu w ogóle nic nie pić (po tym zatruciu).

Nie patrzcie na mają aktywność na forum, nie mam własnego laptopa żeby wrzucać zdjęcia, odwiedzam forum codziennie przez kilka razy z iPhone więc ciągle czytam co piszecie.



//zapomniałem dodać że zamówiłem sobie hantle (30kg) do ćwiczeń, będzie dobre na początek.


Zmieniony przez - balt080 w dniu 2012-09-17 13:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Tu jaki jestem kozak:



Dzisiejsze jedzenie do pracy:



//teraz się wkurzyłem, z 65kg spadłem na 60.

Zmieniony przez - balt080 w dniu 2012-09-17 13:16:18

Zmieniony przez - balt080 w dniu 2012-09-17 13:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Bardzo rozśmieszył mnie Twój komentarz: "(...) brałem plastry antynikotynowe, ale skończyły się pieniądze i znów zacząłem palić." Na plastry brak kasy, a na papierosy jest pieniądz? Człowieku. A co do samych plastrów, to moje zdanie na ich temat jest taki: Pic na wodę fotomontaż. Producenci trzepią na tym kasiorę, a po prostu jak masz ten plaster to myślisz, że działa i nie palisz. Wszystko siedzi w głowie, a nie w jakiś plastrach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie ze te plastry to pic na wode, dziala na swiadomosc ze masz plaster to ci sie wydaje ze ci sie nie chce palić, sila wola i tyle nie pale bo to nie zdrowe nie dobre ityle twoje zycie twoj wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Ja przestałem palić z dnia na dzień jak doszedłem do wniosku że skoro zaczynam sie zdrowo odzywiać to nie ma sensu się truć fajkami ;) Wszystko zależy od psychiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Może i racja z tymi plastrami ale grunt że nie palę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Zaczynam poważną dietę" - posiłek nr 2: Piwo. Już lubię ten dziennik. Co do fajek, jak już ogarniesz dietę, to może zaczniesz na dobre oszczędzać na papierosach właśnie z jej powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
No dieta taka to nie jest tania sprawa, na samo jedzenie poświecam 40 funtów tygodniowo. Nawiasem mówiąc to przyszły mi hantle, na prawą i lewą rękę po 15 kilo, dwa razy podciągłem prawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Na same fajki, poświęcasz +/- 50-70 zł tygodniowo. Nie bądź zaślepiony. Piwo też kosztuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka podstawowych pytań dotyczących diety i treningów

Następny temat

Czy taki plan ćwiczeń będzie odpowiedni na rzeźbę ?

WHEY premium