SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania lekarskie do policji po omnadren 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1575
Panowie 3 tygodnie temu skończyłem cykl na omce. za miesiąc czekają mnie badania lekarskie do policji. Czy coś może mnie zaskoczyć? szczególnie jeśli chodzi o badania krwi. i czy jest ew jakiś sposób żeby zapobiec złym wynikom?

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Idziesz do policji i na starcie w hooja lecisz, to jaka z Ciebie będzie pała później

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1575
Nie spodziewalem się że zajde tak daleko w procesie rekrutaci. A pała będę zaj**ista :p panowie pomóżcie co może wyjść nie tak?

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
A testy psychologiczne przeszedłeś już czy to nie ten etap ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Napisz coś więcej na jakim etapie jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1575
Psycho i multi select przeszedłem :p zostały mi badania i wywiad zorgqnizowany :p panowie pocieszcie mnie i powiedzcie że nic nie wyjdzie :p poziomu teścia oczywiście nie badają :p ale jak z morfologią?

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Aaaa przeniosę tutaj w końcu doping

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
krzykacz
Idziesz do policji i na starcie w hooja lecisz, to jaka z Ciebie będzie pała później
Przydatna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1575
W końcu policjant to powinien być kawał chłopa. To by rozwiazywalo 80% problemów na ulicy. Panowie ale na Boga wypowiedzcie się czy ta omka zmienia coś w morfologii itp.

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364429 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669101
normalna sprawa że saa moze namieszac w morfologii dowiedz sie konkretnie w jakim kierunku są badania i zrób je prywatanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl Cidoteston,DD phenom,metka

Następny temat

Przerost lewej komory efedryna?

WHEY premium