SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

atlas

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
Witam, wiem wiem, ze niby na wolnych ciezarach robi sie lepsza mase, ale postanowilem kupic atlas dla calej rodzinki :P, bo kazdy chce cos porobic, sztange i hantle mam+ 30kg nakładu. Prosze was o rade co do 1600zl mozna kupic cos konkretnego, zeby sie nie rozsypało, co sadzicie o tym http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/45/856 
serio az tak wolne ciezary sa lepsze od atlasu ? : O


Zmieniony przez - misi0o w dniu 2014-02-02 13:59:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Według mnie wolne ciężary są dużo lepsze od atlasu. A poza tym ja bym nie radził kupować takiego atlasu tylko jakiś wyciąg ;) Na przykład coś takiego jak podam niżej. A tak wgl. to nie lepiej kupić jakąś ławeczkę, stojaki i więcej obciążenia + zwykły wyciąg do ściany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
Tak jak pisałem chce kupic dla rodziny musi byc atlas :P, cos polecacie sprawdzonego?, wypowie sie ktos jeszcze ? :P, slyszalem rozne opinie , inni wola na atlasach cwiczyc i rosna a inni na wolnych ciezarach, kwestia gustu, ja cwiczylem na wolnych ciezarach ostatnio mialem przerwie 3msc ; < i nastawilem sie na atlas tak samo teraz ;< , takze prosze o opinie bardziej doswiadczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
nikt nie poleci czegos konkretnego ?, oczywiscie nakladu sobie dokupie do sztangi. Cwiczenia bym tez wykonywal oczywiscie na sztandze takie jak:
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE), MC
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM
WYCISKANIE “FRANCUSKIE
UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE
Wyciskanie sztangielek
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
Tylko klate cala bym robil na atlasie :), ławka odpada ; ) moze z czasem ale dalekim :P



Zmieniony przez - misi0o w dniu 2014-02-02 20:33:46

Zmieniony przez - misi0o w dniu 2014-02-02 20:35:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Do tej kwoty polecam atlas Tytan 8 - HMS:
http://www.marbo-sport.pl/atlas-tytan-8-hms.html

Dodatkowo rabat 5% dla użytkowników forum:
https://www.sfd.pl/RABAT_5%_DLA_FORUMOWICZÓW__KOD_RABATOWY-t904009.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
tez na ten atlasik patrzylem :) moge do 2tysiecy cos zakupic :), tam jest 65 kg stos ?ciekawe czy jest przełozenie 2:1 :p ze niby 50stosu ale podnosi sie jak 100 ; >, da rade w ogole dokupic nakład do atlasu ?

Zmieniony przez - misi0o w dniu 2014-02-03 14:59:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kutura fizyczna mężczyzn - proszę pomóżcie

Następny temat

MUZYKA MOTYWACYJNA

WHEY premium