SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

asikia20/ rzezba

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Niestety mam celiakie :/
W takim razie zaczynam :) lecę po odzywki i suplementy, chleb odstawiam jak każesz i bedę robic placki kukurydziane :)
Rozpiska już przygotowana :) super, jeśli chodzi o suwnice?? to ma być to suwnica smitha czy ta skosna (tej niestety nie ma na siłowni)

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
suwnica obojetenie

placki robisz jak kazda tortillie i daje sie je przechowywac jak raz staniesz na dluzej to mozesz sobie zamrozić w porcjach
pamiętaj ze przed zawinięciem trzeba je podgrzac by byly elastyczne
Nie zapominaj o moczeniu każdych strączkowych soczewicy tez, przez noc w wodzie s sokiem z cytryny lub octem.

Dieta jest , suplementacja jest to czekamy na rozpiski a za trzy miesiące mam tu widzieć miesni na wierzchu pani Trener
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
"bedom mienśnie" o jakich nawet mi sie nie sniło :O
ide jeszcze podglądać rozipiski dietetyczne innych dziewczyn, i na siłownie ... :D

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
To widzę że profesjonalistka na tapecie. Figurka fajna, kondycję na pewno też masz rewelacyjną.
Będę podglądać, chociaż jesteś na wyższym levelu
I powodzenia!

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Dzieki, dzieki.
Skoczyłam dziś na silownie i wstępnie zrobilam trening ze środy na ręce, tak dla rozeznania: i jest maly problem: podciągnęłam się na drążku AŻ RAZ ;( i to z wielkim trudem, Obligues ratuj, możemy to na coś zamienić. Hehe panowie na silowni mieli ubaw jak mnie zobaczyli zwisajacą i zamiatającą nogami w powietrzu :)
od jutra zaczynam: nogi :) mam nadzieje ze zwisy przy pośladkach niedługo stana się tylko zlym koszmarem :D

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podciagniesz sie? to bardzo ładnie
ok raz sie podciagnij i reszte opuszczaj, czyli wchodzisz na stolek zwisasz i sie powoli ok 5 sek opuszczasz kontrolując opadanie
I niech panowie pokażą jak sie sami podciągają leszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060


aa no tak ale gapa jestem...opuszczanie :/ juz wiem :) hiehie
mam glutamine 1400 w kapsułkach ;] końskie dawki <a jeszcze rano czytałam, że w proszku lepsze> ale podczas zakupu zapomniałam <of course> ile ich brac tych koni ?
i dorzucam jutrzejsze jedzonko :)

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-01 14:11:45

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ups.. no dobra troche glupio tak kazac ci lykac to wez tylko 4 kaspy po treningu i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Powróciłam z dzisiejszego treningu, sztanga mnie nie przygniotla :) jest ok
czuję tylko male zakwaski w łapkach po wczorajszym dniu :) ale akurat lubię to bo czuję że coś robiłam. Dzisiaj było tak:
Rozgrzewka: 10 min bieżnia
1. Przysiad: 5x5: obciążenie: 5kg, 10kg, 15kg, 15kg, 20kg (zwiększałam stopniowo dla sprawdzenie jak będzie mi szło) teraz powinnam już tylko od 20kg zaczynać i w górę ?? czy jak z tym obciążeniem?
2. MC: 5x5: 5kg, 10kg, 15kg, 20kg, 20kg...i tu tak samo??juz od 20 kg lecieć następnym razem?
3. Suwnica: 4x10: 30kg, 30kg, 30kg, 40kg (ledwoooo): nie chcialabym rozbudowywać ud za bardzo, jak dobierać obciążenia??
4. Uginanie nóg (w leżeniu na brzuchu rozumiem): 4x10: i tu było 10 kg
po tym starczyło mi siły jeszcze na 20 min bieżni wiec chyba trening za słabo wykonalam??

Co wy na to dziewczynki?? Poproszę o skomentowanie mojego "wyczynu" hehe :)
aaaa i jak z moimi posiłkami, w miarę?? czy nie szczególnie?? :D

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
aaa i jeszcze takie techniczne pytanie, pewnie głupie, ale czy te ćwiczenia robić:
I seria: przysiady, mc, suwnica, uginanie II seria: tak samo i aż do 5
czy lepiej: najpierw 5 serii przysiadów, potem MC, potem suwnica itd
Bo ja juz chyba nic nie wiem :/

impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

euforiaa2/shape my body

Następny temat

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

WHEY premium