Bodyfitness to kategoria, w której pracowitość, konsekwencja i „reżim” to podstawa, a jeśli dotyczy to wyjątkowo pięknej dziewczyny, to już „mieszanka wybuchowa”, diament, który należy „szlifować”. Jak to zwykle mawiam - w sportach sylwetkowych nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Podziwiam te bardzo młode dziewczyny, które doskonale radzą sobie z organizacja swojego życia łącząc naukę, pracę, trening wyczynowy szczególnie w okresie przygotowań do zawodów. Mają przecież pokusę w postaci życia „w imprezowym rytmie”.

Ewelina ma dobre proporcje pionowe i poziome . Obręcz barkowa jest szeroka w stosunku do talii, dobrze widoczne mięśnie naramienne (prążkowane), ramiona (biceps, triceps) są dobrze widoczne, pomimo niedużej objętości. W obrębie talii widoczne są mięśnie zębate, skośne i proste brzucha. Nogi są smukłe, maja długie, smukłe brzuśce. Widoczne są poszczególne głowy mięśni czworogłowych, są też mięśnie krawieckie.

Tyłem - plecy maja kształt trójkąta odwróconego podstawą do góry. Prezentują tylni akton naramiennych, czworoboczny grzbietu, są mięśnie obłe większe i mniejsze, wąski pas. Pośladki mają małą objętość, są „wysokie” i pełne, zdecydowanie oddzielone od uda. Na tylnej części uda widoczne są „cienie” mięśni dwugłowych.

Prezencja bardzo dobra, prezentacja wymaga ciągłego doskonalenia (np. w pozie przodem sugerowałabym ramiona bliżej tułowia, bokiem - „głębszy” zwrot w kierunku widowni).

Co poprawić „sylwetkowo”? Dalsze wypełnianie mięśniami poszczególnych partii ciała doskonaląc proporcje poziome, szczególne kształt i wypukłość (kulistość) mięśni naramiennych.

Prezentowana forma startowa jest bardzo dobra, głęboki stopień odtłuszczenia, znakomity tonus mięśni i skóry. „Sprawdzona” gładka fryzura, piękny makijaż i strój, mnóstwo dziewczęcego wdzięku, uroku, uśmiech, który przyciąga uwagę widowni i zatrzymuje ją na długo. Ewelina to promienna, radosna, szczęśliwa dziewczyna, która czuje się świetnie na scenie. Sądzę, że jeśli wystarczy jej samozaparcia, konsekwencji do dalszej pracy, w przyszłości jest w stanie walczyć o najwyższe trofea w kraju i za granicą. Trzymajmy kciuki za dalsze starty w tym sezonie.

Komentarze (0)