Życie pisze nam różne scenariusze, nieustannie stajemy przed wyborami, których musimy dokonywać. Postępując w zgodzie z samym sobą, możemy osiągać wyznaczone cele i spełniać marzenia, które często wymagają od nas bezwarunkowego podporządkowania się pewnym regułom, wymagają podzielności uwagi, by pogodzić np. rolę pracującej matki, żony i zawodniczki… To wspaniałe móc spełniać się na wielu płaszczyznach życia.

Anna ma dobre proporcje pionowe i poziome. W “postawie przodem” - szeroka obręcz barkowa (długie obojczyki), wąska talia w stosunku do bioder, w obrębie której rysuje się kresa biała oraz powierzchnie ścięgniste, łączące mięśnie proste i mięśnie skośne zewnętrzne brzucha. Nogi są smukłe, posiadają delikatne cienie mięśni krawieckich.

“Bokiem” - wąska talia jest podkreślona szeroką obręczą barkową i ładną linią bioder oraz nóg.

“Tyłem” - plecy w kształcie trójkąta odwróconego podstawą do góry. Widoczny jest „rysunek” pleców, tylne aktony barków, mięśnie czworoboczne i obłe, bardzo wąski pas w stosunku do bioder. Pośladki mają objętość, jednak wymagają „dotrenowania” -zwłaszcza na połączeniu pośladka i uda.

Anna ma ładną, kobiecą sylwetkę. którą należy doskonalić, wypełniać, poprawiać tonus mięśni, gęstość, jakość i skład ciała. Uroda zawodniczki jest także atutem, osobowość sceniczna - interesująca, dziewczęca, radosna… nieco skromna.

Prezentacja jest prawidłowa, zawiera płynne przejścia z pozy do pozy, w radosnym klimacie. Kolejna zawodniczka, przed którą dużo pracy treningowej - sprawdzian siły charakteru, konsekwencji i wytrwałości. Czy będzie podążać dalej wybraną drogą?

Komentarze (2)
Marcin44

Piękna Kobieta! :)

0
Piechota90

Ładna dziewczyna. Względem sylwetki do bikini , uważam że nie ma za dobrych warunków genetycznych - płaskie pośladki i wystające kości barkowe. Jednak wszystko można treningiem podgonić i ze względu na swoją aparycję ma szansę sporo osiągnąć ;)

0