Były mistrz boksu wagi ciężkiej Mike Tyson staje się przedsiębiorcą. Jego nowym pomysłem na biznes jest założenie w Kalifornii plantacji marihuany.

Gwiazda boksu, znana niegdyś jako Iron Mike podczas otwarcia budowy swojej plantacji gościła partnerów biznesowych oraz burmistrz Kalifornii Jennifer Wood. Dziękowała Tysonowi za zaangażowanie na rzecz społeczności, mówiąc, że branża, w której chce się specjalizować były bokser, zapewni medyczną marihuanę potrzebującym oraz nowe miejsca pracy. Tyson według The Blast (portalu publikującego nowinki dotyczące celebrytów) wraz z otwarciem rancza planuje podpiąć się pod działania medyczne, mając zamiar opiekować się służącymi w siłach zbrojnych (budowa znajduje się w pobliżu bazy sił powietrznych). Blast zauważył, że cannabidiol, ekstrakt z marihuany, był stosowany przez niektórych weteranów do leczenia przypadków stresu pourazowego i jest reklamowany przez adwokatów jako posiadający inne właściwości terapeutyczne.

20 akrami uprawy będą kierowali najlepsi hodowcy, a nieruchomość będzie również wyposażona w nowoczesny sprzęt, który ułatwi hodowlę. Ponadto, ranczo oferuje "fabrykę artykułów spożywczych", amfiteatr i miejsca do "glampingu" (luksusowego biwakowania).

https://www.youtube.com/watch?v=KRekVphLRi4

The Blast pisze, że Tyson mówił w przeszłości o swoim częstym paleniu marihuany podczas kariery bokserskiej, a także o uzależnieniu od kokainy. Wygrana przez Tysona walka w październiku 2000 r., kiedy pokonał Andrzeja Gołotę, została zmieniona na "no contest", czyli uznana za nieodbytą. W testach antynarkotykowych w krwi Tysona wykryto marihuanę. W sporcie jest ona traktowana jako niedozwolony środek przeciwbólowy i uznawana za doping.

Chociaż nie ma ustalonej daty oficjalnego otwarcia rancza, Tyson ma nadzieję, że jego najnowsze przedsięwzięcie okaże się sukcesem.

Na podstawie:

https://fitnessvolt.com/19729/mike-tyson-creating-marijuana-farm-giant-cannabis-resort/

http://www.businessinsider.com/ap-mike-tyson-breaks-ground-on-california-marijuana-ranch-2018-1?IR=T

Komentarze (2)
Anonim

Czemu to zawsze musi być marichuana, a nie mięta czy melisa?

0
Anonim

Do Tysona melisa po prostu nie pasuje.

0