Larry Wheels jest mega silnym facetem i pisaliśmy o nim już nie raz. Znany jest z ustanawiania nowych rekordów i robienia szalonych rzeczy. Trenuje wszelkiego rodzaju sporty jak kulturystykę, trójbój czy siłowanie się na rękę. Ostatnio podjął się ciekawego wyzwania, a mianowicie zgięcia metalowego prętu, który trzymał w ustach pochodzący z Węgier Zsolt Sinka. Ten człowiek znany jest również jako “Popeye Strong” i właściciel niesamowicie mocnych zębów. Tak mocnych, że był nawet w stanie pociągnąć samolot, używając do tego tylko swojej szczęki!

 

Źródło: www.wowamazing.com

 

Panowie świetnie się dobrali i postanowili zrobić razem coś co sprawi, że będzie o nich głośno. Na filmiku umieszczonym na Instagramie Wheelsa możecie zobaczyć, jak Larry wygina metalowy pręt, który jest trzymany w ustach Sinki. Oglądając go przecieraliśmy oczy ze zdumienia! Siła uścisku szczęki potrzebna do utrzymania metalu jest wręcz nierealna. Oczywiście Larremu również należą się wielkie brawa. 

Właściwie trudno jest zdecydować, co jest bardziej imponujące - siła Larry'ego czy zęby Sinki? Obejrzyjcie wideo!

Komentarze (6)
OTTO

Przecież w dwójke wyginają

0
Iron Stone

Akurat nie

0
anubis84

Najgorzej zacząć, potem jak już się robi kąt mniejszy od prostego idzie łatwo.

0
kinga93

Dokładnie, wystarczy zacząć a potem to już lecie, oczywiście siłę też trzeba mieć by go dogiąć, ale im dłuższy tym łatwiej. Fizyki się nie oszuka.

0
domosos

Z samolotem to wyczyn, z pętem już mniejszy.

0
skorupski

U nas jes też taki jeden góral, w big brotcherze był chyba nawet to zębami stół podnosił.

0