Ikona kulturystyki Ronnie Coleman to jeden z najbardziej popularnych i utytułowanych zawodników Men's Open w IFBB Pro League. Zdobył aż siedem razy z rzędu trofeum Sandowa, a w sumie był ośmiokrotnym Mr. Olympia. Jego ostatni występ w Olimpii miał miejsce w 2007 roku, po którym postanowił zakończyć udaną karierę. Coleman nadal udziela się w branży i ćwiczy na miarę swoich możliwości, ponieważ przeszedł kilka operacji kręgosłupa. Wykonywał ekstremalnie ciężkie treningi, w których na przykład robił przysiad z obciążeniem 363 kg czy wyciskanie nóg z ciężarem 1089 kg. Zapłacił za to wysoką cenę właśnie w postaci niepełnosprawności.

Często wspomina z nostalgią dawne czasy, kiedy był na szczycie. W niedawnym filmie przesłanym na YouTube podzielił się swoimi czterema najlepszymi pozami kulturystycznymi, które prezentował na scenie: najszerszy grzbietu tyłem, klatka piersiowa bokiem, most muscular i najszerszy grzbietu przodem. Poniżej można obejrzeć filmik, z komentarzem Ronniego. A jaka jest Wasza ulubiona poza Colemana?

https://youtu.be/sAbZUDsw9tE

Komentarze (4)
ojan

Pięknie wyglądał w tych pozach!
Po prostu idealnie wyrzeźbiony!

0
SHHO

Zdecydowanie nie podoba mi się na tle arniego w jakim to kierunku wszystko poszło.
Masa kilogramów wrzuconych na szkielet a potem szukanie i na siłę krojenie jak z betoniarki zrobić jakąś ciekawą proporcje.
Wątpię kto chciałby wyglądać jak colman czy to na scenie czy na offie, za to nie znam nikogo kto nie chciałaby wyglądać jak arni

0
F1.08

Ale umowmy sie...u Arniego nie byla to kwestia wyboru ale mozliwosci. W tych czasach wiecej masy nie dalo sie zrobic...a gdyby sie dalo pewnie i Arni inaczej by wygladal.

0
VeeX

Zdecydowanie się nie zgadza, dużo bardzie odpowiada mi sylwetka colemana niż Arnolda.

0