Lauren Bruzzone nie jest zwykłą, przeciętną 73-letnią starszą panią. Ta kobieta potrafi robić na siłowni niesamowite rzeczy! Bruzzone mieszka w Stanford w stanie Connecticut i jest prawnikiem na emeryturze. W młodości była bardzo aktywna fizycznie. Już wtedy powiedziała sobie, że na starość chciałaby kontynuować treningi, aby jak najdłużej zachować sprawność. Tak też się stało. Siedem lat temu dołączyła do siłowni Carozza Fitness, w której odbywają się też zajęcia CrossFit. Będąc już na emeryturze postanowiła, że skorzysta z usług trenera Wesleya Jamesa.

Okazało się, że trening pod okiem trenera był strzałem w dziesiątkę i mimo wieku Lauren, z dnia na dzień wyglądała znacznie lepiej i… młodziej! Jakby tego było mało, zaczęła rywalizować w CrossFit Games w kategorii Masters. Jej trener postanowił, że zacznie publikować zdjęcia i filmy z jej udziałem i dzięki temu Lauren stała się bardzo popularna w social mediach. Zobaczcie tylko, co potrafi zrobić ta niesamowita kobieta. Przerzucanie wielkiej opony, podciąganie na drążku, ćwiczenia wymagające stabilizacji - to dla niej przysłowiowa bułka z masłem.

Lauren Bruzzone jest ogromną inspiracją, nie tylko dla osób starszych, ale też motywacją dla wszystkich młodych, którym trudność sprawiają ćwiczenia wymagające stabilizacji.  Kolejna kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba :)

Komentarze (6)
pavlog89

Szacun !

0
anubis84

Ruch to podstawa, wielu osobą w tym wieku pewnie się już by nie chciało.

0
szyczak

Wielkie brawa dla tej pani, i oby jak najdłużej zachowała taką formę.

0
krzych666

Szacun :)

0
domosos

Chciałbym w tym wieku mieć tyle sił i samozaparcia.

0
skorupski

dokładnie żeby w tym wieku miec tyle chęci i zaparcia no i zdrowia.

0