Hassan Mostafa, zawodnik kulturystyki Men’s Open, w niedawnym poście na Instagramie Mostafa wyglądała niesamowicie tuż przed zawodami Orlando Pro 2022. Mostafa niestety w ubiegłym roku nie triumfował za często, ale jego forma była praktycznie cały czas na wysokim poziomie.

W siedmiu zawodach, w których brał udział w 2021 roku najwyższe lokaty (był trzeci) zajął na New York Pro, California Pro i Portoryko Pro. Na Chicago Pro był szósty, następnie zajął piąte miejsce w Texas Pro, a na Arnold Classic był dopiero dziewiąty. Ubiegłoroczny sezon zakończył startując na Mr. Olympia, jednak znalazł się poza pierwszą dziesiątką. Przed wzięciem udziału w zawodach w Nowym Jorku, Hassan poprosił o pomoc legendarnych kulturystów Flexa Wheelera i Jose Raymonda, aby móc poćwiczyć pozowanie.

W tym roku Egipcjan zaczął z przytupem na Puerto Rico Pro, gdzie zajął pierwsze miejsce, pokazując, że nie próżnował podczas przygotowań. Już w ten weekend Mostafa ponownie zaprezentuje się na scenie. Wygląda na to, że jest w znacznie lepszej formie w porównaniu z tym, jak prezentował się kilka miesięcy temu. 

 

Tegoroczne przygotowania pomimo skupienia się na modlitwie i poście podczas Ramadanu poszły mu całkiem nieźle. Mostafa wspomniał, że jego waga mimo to utrzymywała się na stałym poziomie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dołożył też wszelkich starań, aby poprawić swoje dolne partie ciała, a zwłaszcza mięśnie czworogłowe. Hassan Mostafa zdobył już zaproszenie na Mr. Olympia 2022 po zwycięstwie w Puerto Rico. Czy jest w stanie zagrozić obecnym faworytom? Raczej nie, ale sylwetkę ma całkiem niezłą.

Komentarze (2)
lodzianin1

Po wyborze ramiego już nie zrobią takiego błędu i nie ma szans na zwycięstwo

1
lordknaga

Ze docial konkretnie pierwszy raz od ilus tam lat, nie oznacza odrazu zagrozenia dla topowcow, ale koncowke top10 mysle ze lyknie :-)

0