SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

argi power pytank i sog

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
Hej mam pytanie ile trzeba brac argi poower tzn ile kaps przed i po treningu ale pod względem masy. Waże 84 kg MĄDRE odp soczysty sog

GO FOR IT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Sogów nie dasz, bo nie posiadasz abona
Bierz jak zaleca producent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Na opakowaniu argi pisze żeby brać 1-2 kaps przed i potreningu...

Sam mam w tej chwili ArgiPower ale jakoś nie licze żeby masa mi po tym skoczyła. Na twoim miejscu też bym chyba nie liczył na jakieś specjalne efekty na samym argi bo przeciez nie rozwój masy jest celem stosowania argininy. Większa pompa i ukrwienie tak, zwiększenie wytrzymałości może też, ale wzrost masy to chyba już nie. No przynajmniej nie na samej arginie tylko w połączeniu z czymś innym.

Pozdro

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No przynajmniej nie na samej arginie tylko w połączeniu z czymś innym.

W połączeniu z dietą i treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
WIEM ŻE MASY NIE ZROBIE OK DZIEKI ZA INFO A WIE KTOŚ JAK USUNĄC SWÓJ TEMAT???

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
nie można

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-04-04 18:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Gumką albo rozpędź się i walnij z baniaka w monit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
BUHAHAHA WEŹ KOLEŚ SAM SIE ZGUMUJ HEHE KRET...

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
sam założyłeś 2 takie same tematy

PS: wyłącz caps lock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
Wiem 2 tematy przypadek czysty eh dzieki

GO FOR IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

argi power olimp pytank i sog

Następny temat

mono;/;

WHEY premium