SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Argi power

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
Co myslicie o braniu argi power na zmiane z kreatyna bilako bym bral caly czas cyz lepiej cos innego kupic?? Zalezy mi na pompie delikatnej i glownie na sile niedlugo skoncze brac cell pump z mono i szukam dalszych rozwiazan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Kolego białko/wegle powinies uzupełniac jak sa braki, co do argi power to nie brałem ale poecam aakg jest z cytulina i działa bardzo dobrze. warto sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
aakg lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
bralem kiedys juz aakg i w sumie moze i dobra ale chce zobaczyc argi power jak dziala i chcialbym zeby ktos kto sie zna na odzywkach wypiowiedzial bo interesuje mnie to czy moge np przez 6 miesiecy jechac na zmiane kreatyna-argi power
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Argininie mozesz brac zarówno z kreatyna jak i w okresie bez kredki, i bierz ja tylko w dni treningowe kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
acha ok dzieki tylko jstem ciekawey czy moge brac ja czesto bo jak tam to kupie z 6 paczek od razu i jaka kreatyne po cell pumpie i mono bede mogl wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1275
ARGI+ tauryna
Pobudzenie:0
Sila:+5kg na plaskiej
Wyglad: Mocno mi puchna łapy i nie idzie dokonczyc cwiczenia
Podsumowanie: Strata kasy lepsze AAKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
aakg czy argi power - istotnych roznic w dzialaniu byc nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
to o to mi chodzi zeby sie na pompowac jak bede chcial zwieksyc sile to kupie kreatyne:) zalezy mi na sile caly czas ale chce zrobic odstepy jakies przed jakas silniejsza kreatyna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ma silniejszych i slabszych kreatyn niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
a cell pump nie jest mocniejszy od mono?? Moze ktos podac mi najlepszy srodek na regeneracje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie bialko rano na sniadanie i po treningu?

Następny temat

co z czym>?

WHEY premium