SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon solo czy z testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
panowie bez jaj...wy.je.bka ??? nie wiem wszystko możliwe ?
Pepsko androlic british dispensary
pompa jest za***ista wstaje rano normalnie pospinany dzisiaj musiałem zaje.bać nolve bo suty coś swędzą wszystko wskazuję że towar si tylko kvrwa ta siła w miejscu stoi nie wiem co jest poczekam jeszcze może ruszy w przyszłym tygodniu zrobię morfologie zobaczymy czy krew gęściejsza
na finie i propie też tak miałem siła jakoś za***iście nie skoczyła a towar na stówę był si może ja coś zle robie albo faktycznie za długo jestem on ??? jak to widzicie chłopaki ???

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
mnie po antku z LK to rozrywalo a podobno wszystko lk to do smietnika:P ale nieprawda:P wyszla :)
moze tkwi cos w treningu nie tak , musi isc nie ma ***a jak tam antek siedzi chyba ze dieta typowo Kowalskiego sniadanie obiad kolacja he i trening 20 min machania 40 min czytania kif-a na silce. Joke. Gdzies twki blad:( antek lub dieta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta to pewnie jest ale w lesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
dieta jest;
zaraz po przebudzeniu aminokwasy chwila po tym 8 całych jaj 100gram owsianych banan
2.100 gram ryżu 250gram kury
3.100 gram makaronu 250gram kury/wołowiny
trening po nim węgle(mutant) 30min. puzniej 50 gram białka (ON)
4.100 gram ryżu 250gram kury
5. 3-4 kromki chleba razowego SHULSTAD ser,indyk,ryba,ogórek pomidor
przed snem białko (ON)
trening 5x w tygodniu
pon.czwórki,dwójki+cardio 30-40min
wt.klata,brzuch
śr.triceps,biceps,brzuch
czw.wolne
pt.plecy+cardio
sob.barki+cardio
nd.wolne

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
Sniadanie ubogie( 8 jaj i owsianka .

Ja wiecej jem i bez saa teraz lece a ty ON :( problem z rana masz zeby sporo zjesc? zmiel szame i wypijaj .:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
tłuszczy brak :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
gdzie sa tluszcze? za duzo bialka, za malo wszystkiego innego. nie wystarczy dos.rac bialka i patrzec jak rosnie proteiny to tylko maly skladnik, a u ciebie pewnie spora jego czesc idzie na potrzeby energetyczne organizmu

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-08-07 16:10:19

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
dołóż po łyżce oliwy < lniany, z oliwek > orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
dzięki za rady co do diety panowie sogi komu wejdą oczywiście
z tymi tłuszczami to tak nie do końca dodaje łyżkę stołową oliwy do posiłku po śniadaniu i przed treningiem ale przyznaje się że czasami (czytaj często) o tym zapominam !
obmarek podaj jakiś przykład śniadania bo to miksowanie to już dawno praktykuje jak się do tych jaj i owsianych doda banana to na luzno można wypić myślę że to sporo kalorii ? są białka węgle i tłuszcze z jaj więc nie dodaje już oliwy
chudzina to co byś zmienił ? na rzecz białek dać węgli i tłuszczy przypomnę tylko że jestem je.banym endomorfikiem więc łatwo się zatłuszczam ?

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
napisze ci jutro jak wstane tak sporo mozna wpierdzielic:)duzo KCAL :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skłonność do lipo,jaki cykl?

Następny temat

ph

WHEY premium