SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolo Solo czy koniecznie dodać Metke ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
1.WIEK: 22
2.WAGA: forma 89kg czyste dno 86kg
3.WZROST: 184
4.WYMIARY:
BICEPS: 40
KLATA: 110
UDO: mam
TALIA: również
5.STAZ NA SILOWNI: 26 msc
6.DIETA do dopracowania
BIALKO: ?
WEGLOWDANY: ?
TLUSZCZ: ?
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 miechy temu 1-4 ed Metan patryiota
8.TRENING: ciężko trenuje
9.CEL CYKLU: massa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 12 tyg
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 90 na serie,
martwy ciag :
przysiad :

PYTANIE: Przedewszystkim to Bondziorno...
Planuje ruszyc niebawem z drugim cyklem, czeka 10 shotOOF Greckiego enana (250mg/1ml ma sie rozumiec) 1-10 250 e7d lub 250 e5d...jestem swiadomy ze az sie prosi zeby wrzucic jeszcze metan do tego ale z tego co zauwarzylem po ostatnim cyklu na mecie to moj organizm (watroba zoladek) mimo oslonek zle znosi orale...
Wiem ze przyrosty na cyklu to sprawa indywidualna, zalezna od treningu, diety itepe itede ale ile strace (jezeli mozna w ogole mowic ze to strata) jezeli zrobie cykl na samym enanie...

Co do odbloku 24 tabsy Clomidu bedzie ok ? Oczywiscie nolva w razie W jest...


Pozdrawiam

ON

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
1-4 Metanabol 20mg ED
1-8 Enanthate 250mg E5D

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4912
mozesz dorzucic metan
cloma 25 styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
No to ze moge dorzucic mete to akurat wiem... chodzi mi bardziej o zobrazowanie przyrostow po samym enanie, niech sie wypowie ktos kto wbijal go solo...
Wiadomo ze nie ma zadnych scislych norm ale np jak sie ma enan solo do mety solo a jak enan + meta do mety solo etc

mozna przeciez orientacyjnie zalozyc ze meta solo na pierwszy cykl przy dobrej diecie i trenigu to 5-8 kg do przodu (ja zrobilem skok z 78kg na 88 z czego 86 mi zostalo)

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Mowiac jasniej, bez owijania w bawelne: Zalezy mi na 5-6 kg masy przy tym cyklu...czy jest to realny wynik na samym enanie czy tez po 8 tygodniach bede plakal po nocach ze nie dorzucilem metki


uf

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
wszystko jest mozliwe ale duza masa idzie tesc plus metka ale metkaaa to juz sie torche dziwnie wszystkim kojarzy : meta:)watroba ja mety juz nie ruszam i orale odstawiam heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Wiedzialem ze to sie tak skończy

dorzucam Mietka 1-4 15mg ED

Przygotuje watrubke na styczen i jade
Bedzie odswiezenie i relecaja

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
spoko metaaa 15mg styknie a zawsze to masy bedziesz wiecejj i to sporo le jachac z koksem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Jeszcze jedno...
Testa bic od poczatku do konca e5d czy pobawic sie z jakims frontem ?

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
zrob jakis froncik )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Metka to za mały front?
Prolo zdąży Ci się na tyle rozkręcić, by dobrze działało.
Ale możesz odczuć "że rośniesz wolniej" po odstawieniu metki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLKA czy OMKA??? wasz wybor

Następny temat

Dzielenie Proscaru

WHEY premium