SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon solo czy z testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu po jaki c*** z takim poziomem tluszczu brales sie za anapolon tymbardziej ze zalezy Ci na wygladzie??
Po jaki c***. I daje sobie reke uciac ze nie trzymasz michy.
Na antku w taki sposob sie upasiesz na wieprza a do tego jeszcze malo co pozniej Cie juz kopnie. Antek bez michy na 100% potrafi tylko z***ac sylwetke.


A po drugi c*** Ci tak ta sila?

moja rada.
Zrob porzadna redukcje. Plecy beda inaczej sie prezentowac i cala sylwetka. Czemu sa takie a nie inne bo nie umiesz napiac i talia szroka do tego.
A i pewnie tez cwiczyc ich nie umiesz dobrze. Popros Lukasza i na pewno Ci pokaze.


Zrob redukcje mowie Ci ale do jedzenia sie przyloz bo micha kuleje.
Zapytaj sie Lukasza jak ostatnio bylem tam pocwiczyc jak bylem w odwiedziny jak zmienil sie moj wyglad jak przycisnalem miche.On byl zaskoczony.

Nie patrz na wage bo to nie wyznacznik. Zrzuc ile sie da nawet jak mialbys wygladac w koszuli jak***** ale pozniej zrobisz mase jakosciowa i bedzie o niebo lepiej

Pozdro


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-08-13 22:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
no toś mi pojechał Grzechu ale po części masz rację co do miski to uwierz że naprawdę się staram oczywiście zdarzają się cheat meal ale rzadko gena mam strasznie c***.owego zresztą widziałeś mnie to sam możesz stwierdzić nie chciałem się brać za redukcje bo waga naprawdę słaba aczkolwiek Łukasz zbił teraz wagę i muszę przyznać że naprawdę niezle wygląda ! ale ty to już w ogóle się doj.ebałeś jak ostatni raz cię widziałem to brzuszek był a teraz Łukasz mi opowiadał że normalnie baty na łapach i kocha na brzuchu ale to chyba nie sama dieta co?
wiem że może niepotrzebnie z tym antkiem uderzyłem ale nic mnie już nie ruszało a na offa ciężko mi wejść teraz to już i tak hvj zacząłem więc skończę przyłożę się do tej michy jak mówisz żeby mnie już bardziej nie zalało
kvrwa ale z plecami masz rację za c***a nie umiem dobrze spiąć prawdopodobnie tu tkwi problem zrobię jak radzisz pogadam jutro z Łukaszem może coś doradzi jak będziesz przejazdem to też daj znać może zrobimy razem plecy to sprzedasz mi parę trików a i podpytam cie o redukcję bo wyszła ci kvrewsko dobrze a po zimie muszę się za nią zabrać pozdrawiam

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Ci Krzychu nie chce na zle. Tylko zebys pewne rzeczy zrozumial

I nie ******* juz z c***owym genem bo gena masz dobrego. Nie jeden by Ci zazdroscil tylko ze zszedles na zla droge taka jak kiedys ja szedlem czyli liczyla sie tylko masa.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
greg ale po prawdzie pierw trzeba duże zbierac tej masy co czasem zajmuje 3-4lata żeby miec co rzeźbic (ale organizm musi byc tez wybiegany

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
wiem Grzechu że dobrze prawisz,ale no co zrobię jak się kvrwa na tą masę uparłem muszę już opie.rdolić tego antka do końca ale obiecuje że po nowym roku robię konkretną redukcje podpowiesz trochę i jakoś dam rade nie ?
a teraz pilnuje michy i kręcę aero żeby się już bardziej nie zaj.ebać fatem będę pisał jak idzie
Dzięki Grzechu !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
pczym wiecej tluszczu tym wiecej masy tluszczowej lapiesz , wiem to po sobie, lepiej zredukowac i od nowa sucha mase powolutku robic

a czym wiecej smalcu tym ciezej go zgubic, kiedys tez tak jak ty myslalem ze zamalo bede wazyl, teraz waze sporo mniej a wygladam jak bym wiecej wazyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
rr wiem o czym mówisz ale co mam przerwać antka po dwóch tygodniach ?
skończę ten cykl na koniec idzie wino z propem przy dobrej misce spróbuje to ubić !
żeby nie było panowie że was nie rozumie wiem dokładnie o co wam chodzi i że przydałaby mi się redukcja ale skoro zacząłem tego antka to chce go skończyć mając nadzieje że nie złapię już zbyt dużo zbędnego tłuszczu

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
niewiem jak to sie ma do antka bo akurat nigdy niebralem ale ja bym z niego zrezygnowal za wczasu i zmienil na cos innego i dal t3
tylko jak ty nieumiesz miski przykontrolowac to po t3 bedziesz mial takie ssanie ze szok, ale jak dasz te i diete to ten tluszcz bys zwalil, ale to bedzie ciezka walka z glodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z plecami tez mi sie wydaje gumbas ze troche z napinaniem masz problem tak jak ja w rzeczywistosci pewnie nie jest tak zle jak na zdjeciu, mi na plecy za***iscie pomogly podciagania na drazku i robie duzo seri delikatna rotacja podwójne serie dobicia malym ciezarem itp . a jak u ciebie retencja po antku? na mordce pelny ksiezyc )??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
no za hvja nie potrafię napiąć tych pleców jak je rozciągam to widać że nie jest tak zle ale jak przyjdzie napiąć to widzicie co wychodzi
co do retencji to nie ma tragedii może dlatego że idzie nolva 10mg ed
panowie może ktoś się wypowie co do tych badań ???

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skłonność do lipo,jaki cykl?

Następny temat

ph

WHEY premium