SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon solo czy z testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
sqrwielll ale co tak słabo z tym antkiem 150mg ed będzie lepiej i pisałem wcześniej żadnych ***anych nandrolonów sprzęt ma być si ! księdzu 200mg propa ed to taka petarda ? biłem 150mg ed z trenem i luzno było ! tak czy inaczej podjąłem decyzje skoro sqrwielll chce skończyć ten cyrk będzie mała dawka propa do antka potem podbije do 200mg ed !
a propos sqrwielll a co to znaczy standardowo wyczytałeś tą rozpiskę w jakiejś magicznej księdze cykli SAA ???

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
He wlaz na cykl z poczatku moze dac minimalno daweczke propa do tego antoniuszsz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
tak zrobię obmarek

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
grubas po przeczytaniu tego tematu mam taki sam dylemat juz *** wie jest tych metod tyle ze samemu trzeba to zeżreć zeby sie przekonac, zdałbyś jakąś relacje z tego jak poleciałeś

jedno wiadomo ze antka napewno trzeba mocno przebić po to zeby był progres, wlazło i zostało jak najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez ruszam z antkiem tylko ze pazdzierniku i rusze tak jak mythaman pisał i jordan w moim poscie antek a po nim mix+npp jeszcze nad dawkami musze sie zastanowic bo raczej mete odpuszcze po antku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
bedzie wysyp antoniuszy jesienną porą patrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
a hepatil w cenie he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
marianss właśnie dziś zacząłem antka i polecę go jednak z testem w niewielkiej dawce prop 100mg ed po tym meta i prop podbity do 100mg ed no a po mecie to już grubo z propkiem uderzę 200mg ed i winko na koniec
wiem że jest wiele opcji brania antka ale myślę że w parze z testo zda egzamin dawka propa będzie sukcesywnie podbijana więc może spadków ogromnych nie będzie

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
nolve na mniejszą retencje i z obawy o gino tutaj zarzucasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
jest w pogotowiu ale na razie nie ruszam nie wiem jak zareaguje na antka ale po gramie testa z sutami było wszystko si

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skłonność do lipo,jaki cykl?

Następny temat

ph

WHEY premium