SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amerykańskie vs polskie odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
heh tylko duzy % surowcow uzywanych w Polskich odzywkach pochodzi wlasnie od amerykanskich producentow, albo jeszcze inaczej: amerykania i polacy zaopatruja sie w chinach w to samo

jedyne co mi sie bardzo podobalo w amerykanskich suplach to ich design i podanie (rozne innowacyjne pomysly), tego brakuje rodzimym producentom (nie wliczajac BX'a) chociaz trendy caly czas sie zmieniaja

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
hee mieszkam w angli to polki sie tak samo sise zachowuj nosza sie jak chu....... szkoda gadac ale to tak na marginesie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ZwierzakWW - sog, XLMAN - tylko duchowy, bo normalny już nie wchodzi.

Popieram w 100% - sam kupowałem różne produkty, ale za amerykańskimi przemawia naprawdę wiele - cena wcale nie jest aż tak wygórowana (aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że wielu nie stac na XP czy inne wynalazki-niestety, taki jest ten świat), składy są ZAWSZE innowacyjne - nie ma właściwie suplementu polskiego,który miałby w sobie coś, czego nie było jeszcze w stanach. Poza tym amerykańce dbają o to, żeby nawet rzeczy, które nie musza smakowac (bo przecież suple to nie odżywki,mają działac, a nie wywoływac wspniałe wrażenia smakowe) - są dobre. Rodzime firmy nawet w przypadku odżywek nie potrafią się postarac, a przecież skoro płacę powiedzmy 200 zł za polski izolat serwatki, to mam się on świetnie rozpuszczac i wyśmienicie smakowac, gdyż za takie pieniądze mogę miec najlepsze amerykańskie frykasy - więc po co mam wydawac tyle samo na coś, co mnie do końca nie satysfakcjonuje. Wielokrotnie poruszałem ten temat w postach o smakach odżywek.
poza tym polityka poslkich producentów w wielu punktach jest wręcz kuriozalna - utrzymuje się na rynku produkty, które przy obecnym poziomie rozwoju suplementacji nie mają żadnych szans ani racji bytu, szczególnie bhiorąc pod uwagę ich cenę (np. Creapure Citrate i Pyruvate Olimpu). Wychodzę z założenia, że kupując takie rzeczy przyczyniam się do utrzymania tatus quo w tej kretyńskiej polityce, a nie mam absolutnie takiego zamiaru, więc podobne oferty po rostuz założenia bojkotuję.

Na koniec podkreślę jeszcze raz: rozumiem że są ludzie, dla których jedynym suplementem, na jaki ich stac na chwilę obecną jest monohydrat kreatyny vitalmaxu czy treca - nie potyępia ich, nie wyszydzam, nie kretykuję i nie mówię, że splementacja nie jest dla nich. Tym osobom z całego serca życzę, aby przyszły czasy, gdy stac ich będzie na testowanie najlepszych suplementów najlepszych firm. Trzeba wierzyc, że tak kiedyś będzie. To tyle refleksji ode mnie.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8973
Nie spodziewalem sie ze temat wywola takie dyskusje.Chyba sprobuje cos z Ameryki...Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
z Amerykanskich polecam :
Amped ECN firmy Met-Rx
Zaczalem dopiero , rewela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
a ja myslalem ze fascynacja USA w Polsce juz dawno minela i czasy kiedy kazdy musial pic coca-cole bo byla amerykanska przeminely... widze ze nie

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 919
Amerykańskie suple są fajne a polskie fajne i tanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Dzieki Pawson. Ciesze sie ze ktos podziela moja opinie na ten temat. Takie pytanko do Ciebie, czy probowales moze kiedys green bulge firmy controlled labs? Na zagranicznych forach jest mocno chwalone, wiem juz jak mozna dostac to w Polsce tylko sie zastanawiam czy warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Jeszcze nie, ale transport ma byc lada chwila i szykuję się na grudzień lub styczeń na cykl z Green Bulge, White Blood i Blue Rhino - ponoc istna bomba

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Widze ze bedziesz jechal po bandzie!!! Niezly mix. Najmocniejsze na czym ja bylem do tej pory to animal m stak+natural sterol complex, ale bez orgazmu. Lepsze efekty mialem po mono, o czym juz pisalem. Daj znac na forum jak zaczniesz cykl. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON II

Następny temat

Kreatyna - ktora wybrac.

WHEY premium