SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amerykańskie vs polskie odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Zgadza się, pamiętam, że np. w krecie ultimate coś było. Nie mówię, że akerykańskie suple są bee. Jednak skoro polskie produkty nie odbiegają jakością od zagranicznych, to wole z "prawie"(wiadomo, nigdy nie ma 100% pewności) czystym sumieniem kupować polski towar.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Kolter jezeli chodzi o jakosc produktow rodzimych producentow to calkowicie sie z Toba nie zgadzam. Wedlug mnie jest ona nizssza anizeli tych amerykanskich. Dodajac jeszcze fakt iz nawet na nasza kieszen ich cena w usa jest pdobna o ile nie tansza od rzeczy olimpa itp. wnioski nasuwaja sie same...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
na jakiej podstawie twierdzisz, zę jakość jest niższa??
i nasze i amerykańskie firmy podlegają takim samym a w niekóŧrych wypadkach wyższym normom jakościowym...
więc gdzie tu niższa jakość??
opowiedz o tym...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
tak jest amerykanskie odzywki sa lepsze bo sa amerykanskie... ****a jakie glupoty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ooo spamer z dopingu
co nie że najlepsze suple produkuje polska Jelfa??
1

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no raczej...

a tak na serio to obecnie wymysla sie setki nowych substancji o ktorych tak naprawde malo wiemy bo nie znamy ich dlugofalowych skutkow... co innego w przypadku testa i mety ktore znane i uzywane sa od dziesiatek lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13577
Dla mnie wystarczy ze porownałem CUBED i M3 (firma z najwyzszej półki) i już nie bede ślepym fanatykiem hasła dobre bo polskie.

98% katolicy, każdy grzeszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Dobre Polskie to jest masło i mleko , a chemie zostawmy tym ktorzy wiedza jak ja mieszac i sprzedawac :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
zadałem to pytanie już na górze ale dam raz jeszcze:

ile więcej w bicu bedę miał po stosowaniu amerykańskiego białka?

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Willhelm moj dobry kumpel, ze stazem treningowym wiekszym odemnie, czyli ponad poltoraroku, postanowil zrobic mocniejszy cykl i w tym celu kupil pare odzyweczek: bialko on, carbo opt, jakies bcaa. Sila napedowa mial byc jednak ko olimpu. Po 5 tygodniach stwierdzil ze przyrosty nie sa wieksze od standardowych. Wkurzyl sie i po 3 albo 4 tyg kupil xpanda. Kolejne 6 tyg dalo mu okolo 3-4 kg czystej miesniowej i plus 20% sily- mowil ze cytuje "po prostu go rozp*****...o". To tylko najswiezszy przyklad, mam takich mnostwo. Sam niedawno przejechalem sie ostro na cell pumpie. Pozniej wzialem monohydrat multipowera+tradycyjne dodatki i po 4 tygodniu musialem przerwac bo zaczynaly robic mi sie rozstepy na bicepsach( superserie z tricepsem piekna rzecz). O sile juz nie wspomne... Nikt z moich znajomych nie powiedzial dobrego slowa o olimpie czy biogenixie i nie mial z zadnym z nich pozytywnych doswiadczen. Bynajmniej nie sa to uprzedzenia wynikajace z faktu iz to rodzime marki. Dlatego nie rozumiem dlaczego wiekszosc forumowiczow poleca te produkty. Szacunkiem darze niewatpliwie Bulmastifa ktory przynajmniej nie pierd..i i pare dni temu napisal o swoim kolejnym cykl Xp+WB+BR+GB reszty nie pamietam. Skoro osoba ktora bawi sie w ten sport od 15 lat nie uzywa do powaznego cyklu produktow tych marek to chyba o czyms to swiadczy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON II

Następny temat

Kreatyna - ktora wybrac.

WHEY premium