SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amerykańskie vs polskie odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7556
No co ty jest w sklepie dostepny przynajmniej u mnie NYC pozdro

Szacunek sie liczy.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Vault jest w ciagles sprzedazy w USA wiec nie pisz takich glupot
i nie rob reklamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
raf20 valut został wycofany bo kumpel sprzedaje suplementy z us i jest dostepny na konkurencyjnym forum.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Ja sadze ze amerykanskie odzywki sa lepsze od polskich olimpow i tych innych wynalazkow poniewaz:
- Amerykanie wydaja rzeke $ na nauke , sprzet , laboratoria z prostego powodu ... bo to dla nich jest zarobek .US to nie Polska gdzie komuna rzadzi dalej i wszystko jest obsadzone jak powinno i zaklepane jak powinno , w US kto lepszy ten wygrywa , jest wyscig firm ktore staraja sie sprzedac najwiecej swoich produktow nakladem inwestycji w badania , i w caly ten rynek .
- W zwiazku z powyzszym caly swiat stara sie nadazyc za tempem Amerykanskim i co chwile widac ze tu firma O albo T albo jakas inna wydala super stack kreatynowy , a wiadomo ze to juz jest od miesiecy na rynku amerykanskim ale wy jestescie zdani na Polskie tanie produky bo jest komuna , zlodziejstwo i nowa technologia jest jakby to powiedziec "kontrolowana" i zostaje wam to co zostaje.
Podsumowujac qboy amerykanskie sa lepsze , smaczniejsze , skuteczniejsze , innowacyjne poniewaz to ONI je wymyslaja i ONI ustalaja reguly a reszta do substytuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Amerykanie wydaja rzeke $ na nauke , sprzet , laboratoria z prostego powodu ... bo to dla nich jest zarobek

A to bys sie zdziwil, jakbys sie dowiedzial, jak "duzo" firm suplementowych prowadzi badania

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
No ja nie wiem czy bym sie tak zdziwil bo to ze jest tyle firm ktore sprzedaja suple to nie znaczy ze kazda z nich jest niezalezna i ma swoje laboratorium.
Jest kilka duzych molochow ktore co jakis czas tworza firme X ktora tworzy swoja sciezke i tak to sie dalej kreci , a generalnie jest kilka tylko duzych laboratoriow i kilka prawdziwych firm ktore robi te suple , ale to i tak jest jak powiedzialem rzeka $ wydana na to , a te mniejsze nowe firmy to zwykla taktyka marketingowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Ja jakoś nie mam zaufania do firm zagranicznych. Może dlatego, że kiedyś przysłano mi Xpanda wy***ke i wpadły mi w ręce badania składu niektórych amerykańskich supli. Pare zabaweczek dosypali

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Patrzac na odsetek w****k jakie sie zdarzaja z US to masz za***i***** pecha .
w Polsce najjasniejszej sprawa sie ma troche inaczej o czym wielu wie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Colter a co konkretnie dodali, bo oskarzenie rzucic jest latwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
colter mowi prawde, bo bylo o tmy na forum nawet, bo okazalo sie ze chyba w ultimacie do bcaa dodawali PH ajkies o ile pamiec mnie nie myli..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON II

Następny temat

Kreatyna - ktora wybrac.

WHEY premium