SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki i suplementy wersje Europejskie i Amerykańskie

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
Tak jak w temacie czy te odżywki czym się różnią? Słyszałem ze te same odżywki w Ameryce są z dodatkiem małej ilości anabolików? Czy wogóle sie czymś różnią oprucz niższej ceny?
pozdrawiam

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Lektura!

https://www.sfd.pl/Kasowanie,_banowanie,_zamykanie_tematów-t492206.html

Temat ma 3 lata, obowiązuje także zakaz wstawiania linków do konkurencyjnych serwisów.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
wie ktoś cos na ten temat

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
uwazam ze z usa sa lepsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a dlaczego tak uważasz?
1

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Szczerze to mam gdzies czy sa z USA, Chin czy Polski.
Wazne co maja napisane na etykiecie. Jak cos z USA to nie znaczy, ze jest od razu lepsze.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Dla mnie ważne jest to co jest w srodku a nie to co jest napisane na etykiecie bo z tym bywa różnie patrz testy bialek za miesiąc kolejne jak to salix pisał

Co do anabolików to owszem były tego typu przypadki ale obecnie tego nie ma rygorystyczne badania choć z tym róznie bywa
jak to ost pisał i przestrzegał trójboistów "wzorek" przed jednym takim suplementem nie bede pisał jakim co moglo powodowac pozytywny wynik na saa
Za duzy rynek aby to do konca kontrolowac dlatego zawodowcy nie zaopatruja sie w nieznane firmy a tylko uznane i sprawdzone..

ps: pawcio uzasadnij

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
nie ja słyszałem ze w USA jest to dozwolone w małej ilości a w Polsce to już by było wykryte jako doping

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
niechce mi sie teraz pisac:] spadam na trening
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
no to zle slyszales

dodawanie koksow do odrzywek jest zabronione nawet w usa

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
czyli ze taka sama odzywka wyprodukowana i sprzedawana w europie niczym nie rózni sie o tej wyprodukowanej w ameryce, oczywiście mówimy o tych samych suplach czy odżywach

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Co do różnic. W europie prawo jest bardziej restrykcyjne, dopuszczalność niektórych substancji oraz środków jest mniejsza niż w stanach. To prawda że to co pokazują etykiety różni się z preparatem w środku.
Co prawda nie posiadam nowszego artykułu ale to jest dobry przykład jak koncerny wzbogacają swoje nektary bogów i dlaczego inne produkty innych firm niby nie działają po zażyciu tych wcześniejszych http://www.K**.pl/index.php?showtopic=8521&mode=linear 

oderint, dum metuant

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza odżywka dla lekkoatlety

Następny temat

White Flood i Green Magnitude pomocy

WHEY premium