SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol a odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2780
Witam.

Moje pytanie brzmi nastepujaco - Jakie ilosci alkoholu sa dopuszczalne podczas suplementacji lub czy jest on w ogole dopuszczalny. Przy ktorych odzywkach jest on szczegolnie zabroniony itp. Mysle ze odpowiedzi na to pytanie przydadza sie wielu osobom, bo kto z nas nie ma ochoty wypic 1 lub 3 piw w piatkowy wieczor po calym tygodniu nerwow w szkole lub na uczelni.

Nie ważne co mówisz i tak pierd..isz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
jak jestes na cyklu to nie ma sensu zbyt czesto walic w siebie 1-3 browary w szczegolnosci 3 . jak se walniesz browarka od czasu do czasu nic ci sie wielkiego nie stanie, tylko nie przesadzaj. aha, cos mi tam swita w glowie ze przy krecie nie wypada pic alko, chociaz tego nie jestem pewien , a tak przy okazji, rozsogaczylem cie

Zmieniony przez - TKD_Bany w dniu 2006-04-01 13:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
no przy krecie nie wypada alkohol odwadnia a kretyna nawadnia wniosek prosty pzoa tym to chyba logiczne zeby miec dobre efekty nie nalezy pic!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
najlepiej wogóle nie pić procenty sa beeeeeeee
2

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
piwko czy dwa raz na jakis czas nie zaszkodzi
unikaj wysokich procentow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
a tam od razu ze beee, procenty fajna sprawa, ale bez przesady !! osobiscie, raz na jakis czas pije czerwone winko do obiadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
z winem jest trochę inna sprawa. Białe wytrawne wino zawiera powyżej 10% alkoholu, więc nie oddziałuje już tak na apetyt. Nie ma w nim prawie cukru, za to są spalające tłuszcz proantocyjanidyny,
Wiadomo co za dużo to nie zdrowo ja jeszcze od sylwestra nie piłem i jakos żyje zastanów się co jest dla ciebie ważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Ja zawsze mam cholerne wyrzuty sumienia gdy wypiję chocby jedno piwo dlatego wolę raz na kwartał zapalic sobie splifa i rozładowac napięcia. A na rozładowanie po s****iałym tygodniu najlepszy jest worek treningowy albo motocykl [ nareszcie sezon ].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
czerwony wytrawne winko jest cool tylko wiadomo w rozsądnych ilosciach

taka bycza krew dodaje sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
bycza krew
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta + HMB

Następny temat

zaczynam cykl , ew. korekta

WHEY premium