SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Kto Ci tak mowil ?


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Jak by Ci sie bialko scinalo w org to po paru kielichach juz bys byl trup bo wszystkie globuliny albumimy by Ci sie we krwi poscinaly i dupa blada.Pozatym w trzustce produkowany jest hormon ktory neutralizuje alkochol do jakiegos aldechydy bodajrze bo normalnie przy 2 kieliszkach bys zmarl i to napewno nie przez sciacie bialka.Po wodzie bedziesz tylko oslabiony i troche sie odwodnisz zalerzy ile wypijesz ale wszystko jest dla ludzi pamietaj niech ten sport nie stanie sie Twoja cela ze nic Ci nie wolno Ja zylem w takim celibacie rok i tylko mi sie psychika zwalila na tym pedanckim punkcie tego wszystkiego.

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki a tak apropo to dlamnie alkohol to syf(ale sie zdaza wypic)
wole ziolo

..:: Memento mori ::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Minusy:

- Alkohol ma 7 kcal w 1 gramie - pijac na umor nie kontrolujemy spozywania kalorii.
- Alkohol jest niesmaczny i jedzie po wątrobie.
- Alkohol wyżera Ci szare komorki, sprawia ze po kazdym chlaniu jestes glupszy i wolniej kojarzysz.
- Alkohol to syf dla zoladka i jego mikroflory, co innego napic sie od czasu do czasu piwa a co innego co drugi dzien chodzic na***anym. To drugie niewskazane podczas treningu kulturystycznego :)
- Denaturacja bialka pod wplywem alkoholu zachodzi tylko w momencie gdy te dwie substancje maja bezposredni kontakt ze soba. W zoladku dzialaja enzymy, ktore na biezaco rozkladaja alkohol i bialko aczkolwiek jezeli popijemy jajko wodeczką to zawsze jakas czesc bialka ulegnie wplywowi alkoholu.
- Na drugi dzien po chlaniu masz w 90% zagwarantowanego kaca, czesto zoladkowego i nie masz ochoty do wieczora nic jesc, a to nie wplywa pozytywnie na rozwoj masy miesniowej.
- Alkohol wyciaga wode z komorek, przez co ujemnie wplywa na procesy wewnatrzkomorkowe. I PRZYROST MASY!

Plusy:

+ czasem sie jakas laske uda zmaic, zwlaszcza jak ona tez pijana :)

Jak w ktoryms punkcie nie mam racji to prosze mnie poprawic :)
No to sam decyduj :)


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Im dluzej cwicze tym bardziej mi sie to podoba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Z tymi laskami to chyba zly plus. Bo ja nie podchodze do na***anych lasek Ale fakt. Czasami odwagi sobie mozna troche dodac. Jako plus dodam to, ze mozna czasem spojrzec z dystantsu na swoje zycie. Bo mnie czasami trzezwosc meczy...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Cichy ma racje dzisiejsze realia sa takie ze od czsu do czsu w dobrym podkreslam w dobrym towarzystwie jak sie czlowiek napije to od razu zapomina o swiecie go otaczajacym.Moim zdaniem najlepij robic tak jezeli za cel stawiamy sobie nabycie masy miesniowej to robmy to cwiczmy jedzmy i odpoczywajmy jezeli okres masy czy innego celu treningowego mija i sie chcemy pobawic bo zmeczyl nas ten celibat to sie bawmy.I chyba to jest najlepsze rozwiazanie bo jestesmy zaz mlodzi zeby marnowac sobie zycie non-stop patrzac jak wygladamy i chodzic z zegarkiem w reku kiedy mam jesc.Jak cwiczymy to cwiczmy jak imprezujemy to imprezujmy takie jest moje zdanie moze sie myle ale...

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ja w ogole nie pije od pewnego czasu bo strasznie po chlaniu cierpie na drugi dzien i jak o tym pomysle to mi przechodzi ochota na procenty

"plus" w moim poprzednim poscie rowniez mnie nie dotyczy bo moja dziewuszke poznalem w zupelnie innych okolicznosiach

Natomiast wiem ze na imprezach tak to zwykle bywa ze ludzie sie ze soba schodza wiec dolaczylem to do ogolnego rozrachunku poniewaz alkohol czesto ma w tym wszystkim spore znaczenie

Jak ktos lubi, to niech pije, byle z umiarem i nie za czesto!
Nie demonizuję alkoholu, po prostu nie jest zdrowy i tyle...

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Im dłużej ćwiczę tym bardziej mi się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
ale jak przeciez alkohol scina bialko moze nie w ogranizmie ale np. bakterie zbudowane z bialek zabija sie spirytusem(odkaza)

##################
#Barlinek Rulezz#
##################


Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo bakteria jest komórką której zewnętrzna część jest zbudowana z białka, coś jak poszycie łodzi podwodnej. a to ścicnanie białka to jest nadużycie językowe. ścina to sie "białko" w jajku natomiast białka o których mowa w kulturystyce są "niczym wiecej " jak bardzo dlugimi łańcuchami węgla wodoru i innych pierwiastków, które w kontakcie z alkochole ulegają "denaturalizacji" niepamięam co sie z nimi dzieje chyba pękają rozpadająć sie na kawałki. cokolwiek sie zdzieje niesą juz białkami.



--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
hmm wiec jak to jest wkoncu mozna pic alkohol przy treningu kulturystycznym czy nie??

##################
#Barlinek Rulezz#
##################


Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROACCUTANE_POZNAN_DERMATOLOG_TRADZIK

Następny temat

Jak mam przytyć??

WHEY premium