SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alien180/ DZIENNIK/ Maxymalna redukcja - maxymalne wyzwanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Ok tak zrobię bo w sumie myślałem ze jajko to w większości białko typu albumina jajeczna która rozkłada sie w organizmie długo (noc) ale odżywka sama będzie OK. Na śniadanie dorzucę to jajko będą 3
I czysto formalne pytanie...przed treningiem posiłek jem około 2- 3 godziny przed natomiast po około 1 godzinę. Może tak być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Przed T postaraj sie zjesc do 2 godzin, a godzine po T moze byc. W miedzy czasie zarzuc Matrixa, tak 10 min po treningu.
powodzenia,




Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-14 12:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
decyzja zapadła i drogą losowania wybrałem jako nowy trening...trening made by Bolek1970 i od dzisiaj zaczynam go stosować tak samo jak bolko dla usciślenia zamieszczam:

Trening silowy: FBW w dwuch setach:
A
Wyciskanie sztangi płaska 3 serie
Wyciskanie na maszynie 2 serie (barki)
Francuskie wycisknie leżąc 2 serie
Wiosłowanie sztangą 3 serie
Przysiady ze sztangą 3 serie
Uginanie ze sztangą 2 serie
Wpięcia stojąc 3 serie
Brzuch

B
Wyciskanie hantli skos 3 serie
Wyciskanie żołnierskie 2 serie
Prostowanie ramion na wyciągu 2 serie
Martwy ciąg 3 serie
Prostowanie nóg na maszynie 3 serie
Uginanie nóg na maszynie 3 serie
Uginanie ramion z hantlami (supinacja) 2 serie
Wspięcia siedząc 3 serie
Brzuch

Powodem zmiany było to iż ostatni mój trening był dobry ale zbyt wyczerpujący jeśli chodzi o aeroby po nim...poprostu nie starczyło mi sił by po treningu popedałowac jeszcze te 20-30 minut.

Suplementów jeszcze nie włączyłem a przymierzam się do włączenia spalacza jakiegoś...co powiecie na DYMA BURN ? Pozdrawiam!

Sądząc po zdjęciach jestem według was endo czy zatłuszczonym ekto ?
Zmieniony przez - alien180 w dniu 2008-10-15 14:41:36

Zmieniony przez - alien180 w dniu 2008-10-15 15:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Bolek gdzie jestes ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Trening zywcem zerzniety przeze mnie z planow treningowych na forum: https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_PLANÓW_TRENINGOWYCH-t398495.html
To tak, dla jasnosci...
Na poczatek lec z normalnymi przerwami 90-120 sek, bo inaczej tez nie bedziesz w stanie wykonac aerobow bo treningu...
Spalacz zbedny. Lepiej zainwestowac w dobra miche, nabrac dobrych nawykow zywieniowych. Kasa sie przyda na np zdrowe tluszcze itd.
Pij zielona i czerowona herbate ( ta bardziej od kawy pobudza niektorych), bo to niezle srodki na spalanie tluszczu.
O typach sylwetki niewiele wiem, ale jednozancznie nie mozna wiele powiedziec. Ja niby jestem endo z tendencja do lapania tluszczu, ale ramiona i nogi zawsze mialem chude i ciezko mi tam mase zlapac....
Ponoc w dziecinstwie bylem chudrelakiem, tylko matka mnie kremowkami karmila i tak sie zaczelo...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-16 12:18:39

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-16 12:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Dzisiaj pierwsza z poważniejszych załamek wydaje mi się ciągle że nic nie chudnę a wręcz przeciwnie...grubnę jeszcze bardziej...

Kurva...myślałem że będzie łatwiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Cierpliwosc i konsekwencja, a jesli to nie dziala, to przestawic kolejnosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318


Zdjęcie z cyklu: W czasie deszczu dzieci się nudzą...

kurczaczek, ryz i warzywa jako przedtreningowy a później to samo jako po treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
I witam ponownie!

Kupiłem sobie wczoraj Omega-3 z olimpa, większość wie co to ale zamieszczam opis i zdjęcie suplementu a także skład.





OPIS:
OLIMP OMEGA-3 jest suplementem diety zawierającym wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfitujący w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3.

W jaki sposób kwasy omega-3 wpływają na poziom cholesterolu ?

Rezultaty wielu badań dowodzą, że przyjmowanie nawet małych dawek kwasów omega-3 wykazuje korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowa ich podaż w diecie wpływa na obniżenie poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz podwyższenie korzystnego cholesterolu HDL i zmniejszenie krzepliwości krwi, co wpływa ochronnie na pracę serca i układu krążenia.

Na jakiej zasadzie kwasy omega-3 wspomagają funkcjonowanie układu nerwowego ?

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów. Są ważnym składnikiem wysoko aktywnej tkanki nerwowej, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. Zwiększenie ich spożycia skutecznie wpływa na poprawę nastroju, a także odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego.

Czy kwasy omega-3 mogą wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej ?

Kwasy tłuszczowe omega-3 to jeden z kluczowych składników diety wspomagającej odchudzanie. U osób systematycznie spożywających zalecaną dawkę kwasów omega-3 stwierdza się ubytek masy tłuszczowej ciała i zmniejszenie wskaźnika BMI. Kwasy omega-3 wywierają hamujący wpływ na tworzenie tkanki tłuszczowej, a także aktywnie mobilizują jej rozpad.


SPOSÓB UŻYCIA
Suplement najlepiej stosować dwa razy dziennie po 2 kapsułki:
po śniadaniu oraz po kolacji.

Pytanie brzmi... Ile moim przypadku brać...tyle ile zalecają? czy może więcej lub mniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Proponuję zacząć od 2x1kaps a w drugim tygodniu 3x1kaps.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na MmAaSsEe do ocenY

Następny temat

pomoc w planie

WHEY premium