SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

activlab-zoladek-problem

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1643
Nie wiem czy to zle jem czy po prostu nie "wchodza " mi odzywki tej firmy. Probowalam : soya pro, 6 protein blend, extreme, mass up. Pije po treningu ( nie jest to moj pierwszy posilek dnia ). No i po 15-20 min od wypicia zaczyna mnie bolec zoladek a przez nastepne pare godzin czyje sie jakbym miala zwymiotowac. Probowalam zjesc owoc przed odzywka, nie pomaga, mieszam z woda. Uzywalam wiele roznych bialek i nigdy nie mialam takich problemow. O co chodzi?

Nie przepadam za konsystencja tych odzywek geste, zapychajace a 6 protein blend o smaku orzecha prawie zelowy i glutowaty. Ale smaki piewsza klasa.


Zmieniony przez - przeponka w dniu 2013-01-27 15:42:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Uważaj z ciepłym płynem w shakerze!! może Ci "eksplodowac" i zachlapać całe ściany! przerabiałem to



Co do problemów jedynie ActivLabu, możliwe, że stosujemy inne aromaty/dodatki niż pozostali(nie znam szczegółów technologii produkcji )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Być może nie tolerujesz jakichś składników zawartych w tych odżywkach, nie masz wzdęć po nich? Może zmniejsz dawke, rozrabiaj z ciepłą wodą.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4242
lepiej kupic cos droższego.

Nieważne z kim, nieważne w jakich okolicznościach, w jakiej dyspozycji, jakiej jest to rangi. Ważne żeby ten mecz wygrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
TECHNIK87
lepiej kupic cos droższego.

droższe nie zawsze znaczy lepsze

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4242
no nie powiedział bym

Nieważne z kim, nieważne w jakich okolicznościach, w jakiej dyspozycji, jakiej jest to rangi. Ważne żeby ten mecz wygrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
z naciskiem na ''nie zawsze''

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
moze wiekszej ilosci wody potrzebujesz? pijesz z mlekiem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1643
Dziekuje za odpowiedzi. Nie nie mam wzdecia, po prostu boli mnie zoladek i jest mi niedobrze. Probowalam mieszac z wiecej wody-nic. I nie zgadzam sie ze drozsze sa ZAWSZE lepsze bo jadlam i drogie i tansze i w tych i tych sa lepsze i gorsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Może jakaś choroba wrzodowa i o tym nie wiesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
j/w moze masz problemy natury gastrycznej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Bardzo prawdopodobne, jednak odżywki to nie takie "zwykle" jedzenie - polecałbym wizytę u ekarza i chociażby wywiad po którym czegoś możesz się dowidzieć(bo wiadomo że w naszej służbie zdrowia cudów nie bedzie i najpewniej n prosbe to skierowania na badania nie dostaniesz, ale warto probowac). Może to być również delikatna alergia na któryś ze składników odżywek, choć wątpie by to było to. Myślę, że wtedy i po innych(przynajmniej co poniektorych) odczuwałabyś swoisty dyskomfort.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka firma taki spam więc najlepszy ActivLab !!@@!!

Następny temat

Spam na -Lato 2020 będzie nasze - suchary ActivLaba !!

WHEY premium