SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aahri, miska pewnego liska/ str. 15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Saida
W treningu po to zmniejszasz ilość powtórzeń, żeby dołożyć ciężaru. Jeśli nie dołożysz i nie spróbujesz to się nie dowiesz, czy dasz radę A jak nie dobijesz do ilości powtórzeń,to też nic się nie stanie, po prostu na następnym treningu będziesz się starała zrobić ich więcej.


Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
Ćwiczenia na wyciskanie i bicepsy wolę robić sztangami- na szczęście na siłowni są gotowe odpowiednie ciężary dla mnie, a w przeciwieństwie do sztangielek, ręce mi się nie trzęsą pod koniec i wyciskam nimi równo (zdecydowanie prawa bardziej umięśniona od lewej).

Co drugi dzień siłowy też byłby w porządku? Tak 6 treningów pod rząd, później 3 dni regeneracji (à propos mojego wyjazdu na konferencję)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie nie, 6 treningów pod rząd to nie jest dobry pomysł

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Saida
Nie nie, 6 treningów pod rząd to nie jest dobry pomysł


No cóż, mam motywację, żeby przed wyjazdem o 6:30 zrobić trening, skoro trzeba robić większe przerwy między siłowymi :)


Dzisiaj super poszło, gładko :) Skorzystałam z 20 minutowych zajęć na siłowni i robiłam różne ćwiczenia na brzuch :)

aeroby:
orbitrek, średnia intensywność, 45 minut

miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Dziś zaczynam trzeci tydzień treningu siłowego, więc zwiększam ciężary. O ile nogi dawały radę, z rękoma było niestety gorzej

trening:
1. Rozpiętki na maszynie (1x12, 1x7 ; 30 kg +5 kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (2x12 ; 15 kg + 2,5 kg)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem (2x12 ; 26 kg + 5,5 kg)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (2x12 ; 15 kg + 2,5 kg)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (2 x 15)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) (2x12 ; po 7 kg + 2 kg)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (2x12 ; 16,5 kg + 3kg)
8. Prostowanie nóg siedząc (2x12 ; 10 kg + 2kg)
9. Uginanie nóg leżąc (2x12 ; 10 kg + 2kg)
10. Przywodziciele na ginekologu (2x12 ; 75 kg + 10kg)
11. Odwodziciele j.w. 2x12 ; 75 kg + 10kg)
12. Wspiecia na palce siedząc (2x12 ; 45 kg + 10 kg)

aeroby:
orbitrek, 15 minut, wysoka intensywność

miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Pokazałam plan treningowy mojemu znajomemu, który jest trenerem personalnym. Powiedział, że ćwiczenia jak najbardziej są w porządku, ale pozamieniałby kolejność, ponieważ powinno się zacząć ćwiczyć od największych partii ciała. Ma to jakieś znaczenie? Ciekawość mnie męczy, a to pierwszy stopień do piekła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
aeroby:
pływanie, 20 minut, średnia intensywność

miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Mam niedobór magnezu, ponieważ miałam dzisiaj wielką ochotę na czekoladę, więc uraczyłam się kostką czekolady gorzkiej 90%

Trening wykonałam, jestem z siebie dumna, już łapki dają radę z tymi ciężarami :)

Mogę się pochwalić, że dziś częstowano mnie darmową pizzą (jak na studentkę to kusząca propozycja, ale wybrałam sałatkę z fetą)

No i pomiary wrzucam, bo zapomniałam wczoraj dodać.

trening:
1. Rozpiętki na maszynie (2x12 ; 30 kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (2x12 ; 15 kg)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem (2x12 ; 26 kg)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (2x12 ; 15 kg)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (2 x 15)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) (2x12 ; po 7 kg)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (2x12 ; 16,5 kg)
8. Prostowanie nóg siedząc (2x12 ; 10 kg)
9. Uginanie nóg leżąc (2x12 ; 10 kg])
10. Przywodziciele na ginekologu (2x12 ; 75 kg])
11. Odwodziciele j.w. 2x12 ; 75 kg)
12. Wspiecia na palce siedząc (2x12 ; 45 kg)

miska:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 642
Och! Zazdroszczę wyników! Ja jeszcze tak wielu rzeczy nie rozumiem (przez co pewnie robię je źle), a już chyba zamęczyłam dziewczyny moimi niekończącymi się pytaniami
Z całego serca życzę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
hasarapasa
fajne spadki

Dziękuję, też jestem zadowolona :)

koziczka853
Och! Zazdroszczę wyników! Ja jeszcze tak wielu rzeczy nie rozumiem (przez co pewnie robię je źle), a już chyba zamęczyłam dziewczyny moimi niekończącymi się pytaniami
Z całego serca życzę powodzenia!

Miałam tak samo, dlatego najpierw spędziłam tu sporo czasu, czytając różne artykuły oraz spoglądając na dzienniki innych Lejdis zanim się tutaj ujawniłam :) Pisz na priv, może coś pomogę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening porada

Następny temat

Poprawa kondycji/siły

WHEY premium