SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aahri, miska pewnego liska/ str. 15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Powinnaś się w regularnych odstępach mierzyć.
Rozkłądu nie masz, bo nie wiemy, co z treningiem

Jak tam konsultacje?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Saida
Powinnaś się w regularnych odstępach mierzyć.
Rozkłądu nie masz, bo nie wiemy, co z treningiem

Jak tam konsultacje?


Racja, jeśli chodzi o siłownię to 3 lutego na pewno kupuję karnet, bo teraz robię wszystko, aby w przyszłym miesiącu mieć na to czas.

Ewentualnie od 22 stycznia, przez półtora tygodnia będę w domu, a tam mam hantle (2 max po 8 kg chyba, chociaż pewna nie jestem albo jedna 16kg), opłaca się na ten czas robić trening dla zielonych, w domu, a potem przejść na siłownię? Chodzi o to, czy taka zmiana będzie miała spory wpływ, bo w sumie nie orientuję się, czy można tak przeskakiwać z jednego treningu wykonywanego 6x na inny.

Na wizytę jestem umówiona dopiero 20 stycznia.

Miałam przysiady na jednej nodze nagrać, ale nie dysponuję takim sprzętem, myślałam, że w weekend przejdę się na siłownię i tam poproszę kolegę o nagranie mnie, ale nie wyszło...

Mierzyć się co jaki czas? 2-3 tygodnie? Gorzej z wagą, bo takiej nie posiadam, ale postaram się nabyć w najbliższych dniach :P

Zmieniony przez - aahri w dniu 2014-01-14 11:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
oprzyj komórkę o coś, włącz nagrywanie i pójdzie bez wsparcia z zewnątrz

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Ruda_29
oprzyj komórkę o coś, włącz nagrywanie i pójdzie bez wsparcia z zewnątrz


ze sprzętem jest największy problem, bo mój tymczasowy telefon nie ma funkcji nagrywania. Dlatego muszę się ratować kimś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak, żeby miało to ręce i nogi,to warto się mierzyć co 1-2 tygodnie, regularnie.

Możesz zacząć trening domowy, zawsze chociaż trochę przygotujesz stawy i mięśnie do wysiłku, ktory je czeka na siłowni.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
aeroby:
20 minut intensywnego biegu
35 minut średnio-intensywnego biegu

miska:

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Drugi miesiąc z rzędu mam okres, więc powrócił :D

MISKA:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Zbliża się koniec drugiego tygodnia. Oprócz powrotu okresu (pisałam wczoraj) zauważyłam poprawiony metabolizm. Mam pełno energii, czuję się "lekka", głodna nie chodzę :) Minus taki, że muszę wstawać o 5:20 aby pobiegać przed zajęciami i pracą. Jednak od lutego to się zmieni, część obowiązków odejdzie, dojdzie natomiast siłownia.

aeroby:
bieganie, 40 minut, średnia intensywność

miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
aahri
Zbliża się koniec drugiego tygodnia. Oprócz powrotu okresu (pisałam wczoraj) zauważyłam poprawiony metabolizm. Mam pełno energii, czuję się "lekka", głodna nie chodzę :) Minus taki, że muszę wstawać o 5:20 aby pobiegać przed zajęciami i pracą. Jednak od lutego to się zmieni, część obowiązków odejdzie, dojdzie natomiast siłownia.

aeroby:
bieganie, 40 minut, średnia intensywność

miska:





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening porada

Następny temat

Poprawa kondycji/siły

WHEY premium